petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım yuvaya giriyor ama çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş52 tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. maviş52
    Gizli

maviş52 Guest

Merhaba arkadaşlar benim 2 tane muhabbet kuşum var 1 i dişi 1i erkek erkek ve dişi çiftleşme yaşına gelmiş yani kuş aldıgım yer öyle söyledi.Erkek yuvayı çok seviyor sürekli çıkıp giriyor dişi kuşum ise arada bir yuvaya giriyor dişi kuşum önceden yumurtlamış bide sabahları balkona çıkarıyorum orayı çok seviyorlar erkek sürekli yuvaya giriyor ama dişi çok az . bunlar çiftleşirlermi :confused: cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler .

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biryerde sabit tutun yerdegişikligi iyi olmaz üreme için. zamanla dişinin ilgisi artıcaktır.

3. Sevtap DERİN
    Gizli

Eğer eş tutmuşlarsa, uygun ortam ve şartları sağlarsan tabii ki çiftleşirler. Ama ne yazık ki, muhabbet kuşları ha değince çiftleşmiyor. Beklemek lazım. Sen mamalarını, vitaminlerini, kalamarı eksik etme yuvalarından.

4. maviş52
    Gizli

maviş52 Guest

vitamin olması şartmı bide kalamar dediğniiz gaga taşımı biraz acemiyim bu konudada 3.5 hafta önce aldım kuşları

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mürekkep balıgı kemigi ayrı birsey ve kuslar için oldukca faydalı

6. maviş52
    Gizli

maviş52 Guest

benim kafesimde şuan gaga taşı var isterseniz kuşlarımın fotoğrafını çekip atabilirim ?

7. Fotoğraf koyabilirseniz şahane olur.

8. Sabit bir yere koyun bir daha ellemeyin kipirdatmayin kafesi yerinden

9. Eroll123

Eroll123 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bende bir çift kuş var. 2 yaşında kız kuş yuvalika girip duruyor erkek kuş ise yuvalikin deliğinden bakıp kafa sallıyor

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhhabbet kuşlarım beraber yuvalığa giriyor

,
  2. muhabbet ciftlerinden disi yuvaya giriyorciftlesmiyor