Karadeniz Pet

Kuşlarıma bakarmısınız (Resimli)

• Konbuyu başlatan Furkan YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan YILDIZ

Guest
Yeşil kuşum dişi mavi erkek ve mavinin bir gözü kör size sorum kuşlarımın cinsleri nelerdir

VpNoQZ.jpg

A2N4XL.jpg

LPNk8Z.jpg

oQpGaX.jpg

Benim dişi kuşumun gözü bizim sayfada kalmış sevdi herhalde hep ona bakıyor
oQpGaX.jpg

XWNVr0.jpg

Arkadaşlar bu fotoları çekmeden 5 dk önce kuşlarımın yerini değiştirdim fakat bişey değişmedi genede öpüşüyolar bunlarda yuvaya girme kaşıma öpüşme var tanışalı 3 hafta oldu bunlar ne zamana kadar yumutlarlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

Bir resim 2 defa atılmış ama olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
aldığından beri bunlar çift mı yoksa bir tanesini yeni mı aldın yanına koydun ?

tutmuş gözüküyor maşalllah :) birde ilk aldığını kuşu eğittin yanı elle fln alıştırdıysan şimdi sorun var mı yanı yine geliyor mu ele eş gelince unutmadı dimi ?

tutmuş gözüküyor maşalllah :) birde ilk aldığını kuşu eğittin yanı elle fln alıştırdıysan şimdi sorun var mı yanı yine geliyor mu ele eş gelince unutmadı dimi ?

Bnim evde 2 çift kuşum var 1 i 5 senedir bnimle bna alışmış konuşmuş ama bunlardan biri deil bak yanlış anlama başka var şu an onuda eşe attım hem eşini öpüyor hemde gelip bni öpüyor ama bn beni öpmesini istemiyorum eşini öpmesini istiyorum yani kısaca eş gelince kuşum bni unutmadı hep elime geldi eşinide zorla getitdirdi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bnim evde 2 çift kuşum var 1 i 5 senedir bnimle bna alışmış konuşmuş ama bunlardan biri deil bak yanlış anlama başka var şu an onuda eşe attım hem eşini öpüyor hemde gelip bni öpüyor ama bn beni öpmesini istemiyorum eşini öpmesini istiyorum yani kısaca eş gelince kuşum bni unutmadı hep elime geldi eşinide zorla getitdirdi

güzel bende almayı düşünüyorum ama ilk olarak 1 tane alıştırdıktan sonra yanına eş almayı düşünüyorum ondan sordum senle ilgilenmeyı bırakıyormu fln diyee

Geri