petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarıma bakarmısınız (Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan YILDIZ tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan YILDIZ

Yeşil kuşum dişi mavi erkek ve mavinin bir gözü kör size sorum kuşlarımın cinsleri nelerdir

Benim dişi kuşumun gözü bizim sayfada kalmış sevdi herhalde hep ona bakıyor [​IMG]

Arkadaşlar bu fotoları çekmeden 5 dk önce kuşlarımın yerini değiştirdim fakat bişey değişmedi genede öpüşüyolar bunlarda yuvaya girme kaşıma öpüşme var tanışalı 3 hafta oldu bunlar ne zamana kadar yumutlarlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

Bir resim 2 defa atılmış ama olsun

#1 Furkan YILDIZ, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014
  2. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    aldığından beri bunlar çift mı yoksa bir tanesini yeni mı aldın yanına koydun ?

3. Furkan YILDIZ

Erkek gelmeden 1 ay önce dişiyi sonrada erkeği aldım yani aldığımda çift değillerdi
    bn çift yaptım

4. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    tutmuş gözüküyor maşalllah :) birde ilk aldığını kuşu eğittin yanı elle fln alıştırdıysan şimdi sorun var mı yanı yine geliyor mu ele eş gelince unutmadı dimi ?

5. Furkan YILDIZ

Bnim evde 2 çift kuşum var 1 i 5 senedir bnimle bna alışmış konuşmuş ama bunlardan biri deil bak yanlış anlama başka var şu an onuda eşe attım hem eşini öpüyor hemde gelip bni öpüyor ama bn beni öpmesini istemiyorum eşini öpmesini istiyorum yani kısaca eş gelince kuşum bni unutmadı hep elime geldi eşinide zorla getitdirdi

#5 Furkan YILDIZ, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014
  6. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    güzel bende almayı düşünüyorum ama ilk olarak 1 tane alıştırdıktan sonra yanına eş almayı düşünüyorum ondan sordum senle ilgilenmeyı bırakıyormu fln diyee

Sayfayı Paylaş