Karadeniz Pet

Kuşlarımdan Bir kaç Kare Poz..

Enes YLKSN

Emektar Üye
MAŞAALLAH

2015 BEBEK

Son düzenleme:
Hay maşaallah gözlerimiz şenlendi :) Bereketli üretimler olsun inşaallah

maşallah bol üretimler

maşallah hepsi ayrı bir güzel ama doubleler daha bir güzel

Maşallah usta görücüye çıkardın sonunda :) herkes Görsün bu güzellikleri :) şu 7. Fotoda ki erkek albino maşallah hep Aklımda :)

Hepinize çok Teşekkür ederim sağolun Daha iyileri sizlerin olsun

Maşallah sağlıklı üretimler.

Enes ustam,
hepsine teker teker maşallah...
göznuru hepsi...

bunlar ne böyle tüy yumakları maşallah çok güzeller

Maaşallah bol üretimler ve hayırlı satışlar olsun.

Teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için daha iyileri sizlerin olsun. Buralara kadar gelmek hiç kolay olmadı bundan sonra daha çok iyi olacak inşallah

Masallah cok guzeller. Tuyu kadar yavru alman dilegiyle..

Maşallah çok güzeller benimde okul var bide yer olmadığı için büyütemiyorum kuş sayısını ama çok zevkli birşey kuş beslemek çiftlerin yavrularını görmek ,2 çift kuşum var bide bi kaçak girmiş evimize oldu 5 tane bazen diyorum bi işim çıksa biryere gitsem bunlara bakamasam fln gibi kötü düşünceler geliyor aklıma yani kafam çok rahat olmadığı için cesaretlenemiyorum ancak üni bitsin evleneyim öyle uğrasırım gibi..

Maşallah çok güzeller benimde okul var bide yer olmadığı için büyütemiyorum kuş sayısını ama çok zevkli birşey kuş beslemek çiftlerin yavrularını görmek ,2 çift kuşum var bide bi kaçak girmiş evimize oldu 5 tane bazen diyorum bi işim çıksa biryere gitsem bunlara bakamasam fln gibi kötü düşünceler geliyor aklıma yani kafam çok rahat olmadığı için cesaretlenemiyorum ancak üni bitsin evleneyim öyle uğrasırım gibi..

Kafan ne zaman rahat olursa o zaman başla derim Kardeşim balşlangıçta çok basit gibi görünebilir ama günler geçtikçe her sorunun altından kalkabilmek de ayrı bir bilgi istiyor onun için Kafanın rahat olması çok önemli bu konuda. inşallah herşey istediğin gibi olur,,