petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsi lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Furkan ATEŞ tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Devrim AKIN
    Gizli

Mavi erkek,sarı dişi gibi duruyor.

Çok güzeller maşallah.Özellikle mavi.

2. Furkan ATEŞ
    Gizli

Yorumunuz için teşekkür ederim. Maviyi 1,5 aylıktan beri özel olarak yetiştirdim elimle şu an yaklaşık 16-17 aylık. Çiftleşme davranışları gösterdi diye eniştemden anaç dişi istedim. O da bu sarıyı gönderdi. Yavru bakımı çok iyi bi çekoslavak dedi. Kimi yavruları beyaz çıkıyormuş hatta. Bende emin olmak istedim. Bi de erkeğin ırkını öğrenmek için

3. Devrim AKIN
    Gizli

He pardon siz cinsini sormuşsunuz.Ben cinsiyet anladım özür dilerim.Cinsleri hakkında fazla bilgim yok maalesef.Ustalar cevap verirler birazdan.:)

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuslarin masallahi var.gayet iri saglikli yerli kuslar

5. Furkan ATEŞ
    Gizli

Yerli kuşlardan daha iriler ama. Eniştem muhabbet ve kanarya üreticisi. Bana yanlış söyleyeceğini sanmam. Emin miisniz yerli oldugundan özellikle sarının

6. Mehmet ŞEKER
    Gizli

Bana iri bir hollanda gibi geldi..

7. Furkan ATEŞ
    Gizli

Teşekkür ederim yorum için

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. çekoslavak muhabbet kusu