petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımın cinsi ne acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail401 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa URE

Yanlış anlama ama kuşların ortamı kötü gibi geldi düzenli temizlik ve bakım şart kafeslerin hali içler acısı hertürlü parazit üreyebilir kuşlarınız hastalanabilir tüneklerinide tahtadan koyman daha iyi olur ....iyi akşamlar......

2. H. Mehmet YILDIZ

3. ismail401

ismail401 Guest

ewet biraz kötu yerim olmadıgı için suan mucbur aslında kafeslerım temiz olurda foto kirli ana denk gelmis:)
    tahta tünek ne için acaba

4. Mustafa URE

tahta tünekler kuşların fiziksel geçişimi açısından önemli gaga ve ayakları için yani ben öyle biliyorum

5. ismail401

ismail401 Guest

yalnız dediginiz gibi tahtada parazit bit vs barınma olasılıgı fazla degılmı

6. Yunus Emre OĞUZ

ağaç tünekler hem kuşunuzun ayağı bakımından sağlıklı hem tırnak uzamasını kontrol altına alması bakımından yararlı imkanınız varsa ceviz ağacından güzeş bi tünek yapın kuşlarınıza ve kafese takmadan sabunla iyice yıkayın ağaçları bakteriler acısından

7. ismail401

ismail401 Guest

ewet ceviz basit bahçede var yarın yapmayı deneyecegim

8. Yunus Emre OĞUZ

kusun kavrayacağı kadar bir dal bulun büyük olmasın ve kucuk hiç olmasın kuşunuzda sevecektir emin olun :)

9. H. Mehmet YILDIZ

dostumağaçgövdesi koysaydın keşke :D

10. ismail401

ismail401 Guest

yok şimdilik dalla başlayalım severse gövdeye geçeriz:)

11. Yunus Emre OĞUZ

12. H. Mehmet YILDIZ

:D bildiğm ağaç gövdesi

13. H. Mehmet YILDIZ

mesala ben bidon koydum :D :D :D

14. ismail401

ismail401 Guest

gövdeyı sallama atarız artık:)

15. Yunus Emre OĞUZ

gövdeyi yontup tünek yapmak flan mi ideal ölçülerde bir dal sürekli iş görür yani :D

Sayfayı Paylaş