Karadeniz Pet

Kuşlarımın cinsleri ve cinsiyetleri nedir ?

Yamack28

Yeni Üye
l1vWDJ.jpg

1dMg3A.jpg

ARKADAŞLAR CİNSLERİ VE CİNSİYETLERİ NEDİR TAM OGRENMEK İSTİYORUM SİZLERDENDE İCİMDE ŞÜPHE KALMASIN :)

İkisi de dişi maşallah. Mavi yerliye benziyor, sarı da lutino.

Mavi olanı erkek olarak sattılar arkadasımdan aldım ben bunları bide bende dişi diye düşünüyordum ama erkek dendi ısrarla

İki kuş da yüzde 100 dişi. Sarı kuş kızışmış. Kobalt mavisi olan ise henüz kızışmamış gibi görünüyor.

erkek olarak satılmıs o mavi kus bende dişi demistim inanmamıslardı ama soyle bi durum var kuşlarda oyle hareketler yapıyorki gercekten dişi ve erkek gibiler anlayamadım

Ben simdi bu mavi kuşu erkek olarak satan petshopa gidip ortalıgı birbirine katayımmı ?

Siz sakin olun kesinlikle ama bu işi yapan birinin bu kuşu erkek sanmasına ihtimal vermiyorum ben. Çakallık peşindeler işte.

Sarı olanı erkek kuşla degistiriyorum ozaman ben ama suan gercekten yıkıldım yani kuşların tavırları falan ben ciftlesicekler sanıyodum okadar kaşıma yuvayı gagalama ayak atma falan oldu inanılmaz

Sarı kızışmış yakında yavru verir. Bence maviyi değiştirin. Uygun yaşlarda sarıya bir erkek alın

Sarı kızışmış yakında yavru verir. Bence maviyi değiştirin. Uygun yaşlarda sarıya bir erkek alın

ikiside dişi olup birbirine nasıl kur yapar ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

İkisi de dişi maşallah. Mavi yerliye benziyor, sarı da lutino.

lutinoyla erkek degistiricem kızışmış bi erkek alsam işe yararmı ?
mavi kızısmamısa benziyor cunku bi yardımcı olurmusunuz

Maviniz henüz kızışmamış. Ben şuan çok uraşıyorum kızıştırmak için. Kızışmamış dişi kuş kaşınmak öpüşmek ağzına yem kusulmasını ister. Kızışmış erkek çiftleşmek isteyeceği için uyumsuzluk olacaktır. O yüzden yaşına uygun bir erkek almanızı öneririm

Son düzenleme:
Maviniz henüz kızışmamış. Ben şuan çok uraşıyorum kızıştırmak için. Kızışmamış dişi kuş kaşınmak öpüşmek ağzına yem kusulmasını ister. Kızışmış erkek çiftleşmek isteyeceği için uyumsuzluk olacaktır. O yüzden yaşına uygun bir erkek almanızı öneririm

peki kızışma süresi ne kadar olur mavi olan 8.ayına girdi

Maviyi degistirin erkekle , sari kızışmıs yeni esiylemanlasirsa kısa sürede yavru verir .

ikiside dişi olup birbirine nasıl kur yapar ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

lutinoyla erkek degistiricem kızışmış bi erkek alsam işe yararmı ?
mavi kızısmamısa benziyor cunku bi yardımcı olurmusunuz

Ben olsam maviyi değiştiririm, diğeri hazır kızışmışken. Ama maviye daha bir ısındınız herhalde. Öyleyse dilediğinizi değiştirin, daha geç olur belki ama içinize sinen kuşa bakarsınız.

Ben olsam maviyi değiştiririm, diğeri hazır kızışmışken. Ama maviye daha bir ısındınız herhalde. Öyleyse dilediğinizi değiştirin, daha geç olur belki ama içinize sinen kuşa bakarsınız.

Olay su aslında mavi 1 aylıktan beri baktığım kuş veremem yani cok üzer beni sonuçta duygusuzca iş yapmıyoruz sevdiğim kuş olsun güzel olsun :)

Valla süresini ah bir bende bilsem umutla bekliyorum hala :)

Olay su aslında mavi 1 aylıktan beri baktığım kuş veremem yani cok üzer beni sonuçta duygusuzca iş yapmıyoruz sevdiğim kuş olsun güzel olsun :)

Kesinlikle katılıyorum. Diğer kuş için de hayırlısı olsun. Çok da güzel maşallah. Umarım ona güzel bakacak sahipleri olur.

İkiside disi
Yanlız sarı olan kalsın damızlık erkek ile degistirin maviyi...

Geri