Karadeniz Pet

Kuşlarımın videosu bakarmısınız lütfen

Muhabbet32

Paylaşımcı Üye
Kuşlarım 10 günden beri birlikteler. İlk günlerde dişi erkeği hiç yaklaştırmıyordu ama şu anda aşağıdaki videodaki gibiler. Video çok net olmamakla beraber tavırları belli sanırım. Sizce eş olurlar mı? Yavru alabilir miyim? İlgilenen herkese teşekkürler.

Video İçin Burayı Tıklatın Lütfen

Kuşların anlaşmasında bir sıkıntı görünmüyor ama bu durumu 10 günde anlayamazsın. Herşeyi zamana bırakmalısınız. Gerekli düzen sağlıklı bakım ile kısa sürede ortama ayak uydururlar inşallah. Ama herşeyden önce sabretmeniz gerekiyor.

Kuşların anlaşmasında bir sıkıntı görünmüyor ama bu durumu 10 günde anlayamazsın. Herşeyi zamana bırakmalısınız. Gerekli düzen sağlıklı bakım ile kısa sürede ortama ayak uydururlar inşallah. Ama herşeyden önce sabretmeniz gerekiyor.

Başka bir çiftim daha var ama 6 ay bekledim onları. İşin aslı ve kötü tarafı çok da sabır kalmadı. :) Dişinin gagası kahvrengi değil henüz. Bir de kafasında yeni tüyler çıkmaya başladı diken gibi.

o diken gibi olan şeyler kapsüllerdir , yani tüy dökümünden çıkıyordur , kuşlarınız eş olup yavru vermeleri için illaki gagasının kahverengi olmasına gerek yoktur.

Malasef bu iş bazen 1 ay içinde gerçekleşiyor bazende 1 senede , beklemekten başka çareniz yok bu iş sabır işidir.

İlgin ve yorumların için teşekkür ederim Serkan kardeş. Tüyden çıkıyor mu aceba yoksa tüye mi giriyor. Sadece kafasında var ve kafese tüy dökülmüyor.

Kapsül yani diken gibi şeyler görünüyor ise tüyden çıkıyordur , vitamin takviyesi yaparsanız çabuk atlatır.

Rica ederim.

Vitamin ve mineral için aşağıdaki ürün nasıl sizce?

909958579_Eximu20M8UgtHonD2oJ.jpg

Bence uygun.Ben şuan bunun kırmızısını kullanıyorum.İyi bir ürün tavsiye ederim.

Geri