petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların ayaklarına bulaşan dışkı pislikleri?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve modernmabuse tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar, o kadar dikkat etmeme, iki günde bir kafeslerini temizlememe rağmen ayaklarına dışkı bulaşıyor. Üstelik kafesin altında ızgara da var. Alkolsüz, parfümsüz bir ıslak mendille sildikten sonra toz şeklindeki parazit ilacından kullanıyorum. Kuşlarımın mantar olmasından korkuyorum. Ne yapabilirim? :confused::(:confused::(

2. oktay02

oktay02 Guest

kusura bakmayın ama söylemeden yapamıycam ALTINA BEZ BAĞLARSANIZ RAHAT EDERSİNİZ SANIRIM !

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    oktay burda arkadaş ayağına bulaşan dışkımı yoksa mantarmı çözemediği için yazmış.dediğin biraz saçma olmuş.modernmabuse foto koyarsan iyi olur

4. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Oktay ne demek istediğini anlayamadım. Kuş bu tabii pisletecek temizleyeceksin mi diyorsun yoksa boşver o kadar özen gösterme mi?

Mantar yok Boncuk, ama bu dışkı bulaşması nedeniyle hasta olacaklar diye korkuyorum.

5. sebo kuscu

dikkat edin ishalken genelde oyle oluyor

6. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Yok, dışları sulu değil. Sanırım ilk yaptıkları ana denk geliyor. Yem yemeğe indiklerinde ya da tüneklerinde bulaşıyor.

Sayfayı Paylaş