Karadeniz Pet

Kuşların çiftleşme yaşı

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar.Erkek kuşum 6 yaşında.Çok akıllı birde konuşuyor.Ama ne yaptıysam ne ettiysem çiftleşmedi.En kaliteli yemleri veriyorum vitaminler filan çok dikkat ediyorum ama tık yok

Arkadaşlar.Erkek kuşum 6 yaşında.Çok akıllı birde konuşuyor.Ama ne yaptıysam ne ettiysem çiftleşmedi.En kaliteli yemleri veriyorum vitaminler filan çok dikkat ediyorum ama tık yok

onun yaşinda kizişmiş bir dişi alirsan olur dostum...

Petshoplara güvenmiyorum.Yaşınıda nasıl anlıcam onuda bilmiyorum.Mesela 6 değilde 4 yaşında dişi olsa çiftleşme olmazmı

mahalleniz in çevresinde normal kuşcular vardir onlardan alabilirsin petshop yazmaz onlarin dukkanlarin onunde falan. onlar kendi üretimleri oldugu için güvene bilirsiniz...

Dostum izmirlisin sanırım izmirde kendi üretimlerini yapan bir sürü kişi vardır dersin ki bulamıyorum AYDINA Gelirsen Kendi üretim yapan 2 kişi tanıyorum ve bayabir tecrübeliler bu işte damızlık bir dişi bulabiliriz 1 yasından büyük tek amacım bende bu durumdan müzdalip olmam ama en sonunda üretici abileri buldum ve güzel bir dişi aldım kendi mubişime .

Kuşlar yaşına gelmeden çiftleşebilir 6-8 aylıkkenn

Özelden mesaj atarsan numarasınıda verebilirim konuşabilirsin kendisi ilede kuşları gidip görme şansınada sahip olabilirsin eminim seve seve gösterecektir . Eminim ki hoşunada gidecektir :) Maksat almak olmasın tecrübe kazanırsın sorarsın hertürlü cevaplar :)

Geri