Karadeniz Pet

kuşların çiftleşmesi için neler gerekiyor ?

• Konbuyu başlatan Bilge Fidan
  • Başlangıç tarihi
B

Bilge Fidan

Guest
Merhaba arkadaşlar, bademe eş buldum ama bademden biraz büyük. yani badem 7 aylık bulduğum kuşun ne kadarlık olduğunu bilmiyorum eğer büyükse bu onların çiftleşmesine herhangi bir sorun yaratır mı ? ayrıca ben çifleştirmek istiyorum. bunun için ne yapmam gerekiyor kafes için neler almam gerekiyor bununla ilgili bilgilendirirseniz çok mutlu olurum :):rolleyes:

Çifleşmek için kuşların hazır olması gerekir. Ayrıca kuşların birbirine alışması da bir süreç gerektirir. Süreç sonunda da eş tutup tutmayacakları bilinmez.

Kuşların kızışması için mama, mürekkep balığı kemiği ve nijer tohumu kullanıyorum ben.

bademide yanına al git, petshopmu olur üreticimi olur orasını sen bilirsin.badem eşini kendi seçsin,seçecek ama ilerde eş olup çiftleşecekler diyede bişey yok.kuşların eş tutsun geri kalan teferruat anlatılır burada sana

bademide yanına al git, petshopmu olur üreticimi olur orasını sen bilirsin.badem eşini kendi seçsin,seçecek ama ilerde eş olup çiftleşecekler diyede bişey yok.kuşların eş tutsun geri kalan teferruat anlatılır burada sana

aynen hocam çiftini bulsun 15 gün sonra yumurta sözü benden :)

Çifleşmek için kuşların hazır olması gerekir. Ayrıca kuşların birbirine alışması da bir süreç gerektirir. Süreç sonunda da eş tutup tutmayacakları bilinmez.

Kuşların kızışması için mama, mürekkep balığı kemiği ve nijer tohumu kullanıyorum ben.

tamam onları ben bugün petshoptan alıcam. hemen çiftleşmeyebilirler veya dediğiniz gibi uyuşmaya bilirler belki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

komşumuzun var kuşu bakmak istemiyor erkek dedi o yüzden ben alırım dedim. belki bademle uyuşabilirler bilmiyorum denicem en azından. birde bunların yumurtlamaları için kutu gibi birşey oluyormuş sanırım talaş falan koyuluyor diyorlar ama ben tam olarak net bilgi sahibi değlim bu konuda.

Geri