petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarin yaslari, ırkları nedir ? eslesmeye uygunlarmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jakamen tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. jakamen

jakamen New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar herkese mrb.
    Kuslari 1 er hafta arayla aldim , 10 gündür falan birlikteler , sizce yaslari, ırkları nedir? ciflesmeye uygunlar mi ? erkek bayagi hareketli , ama disi kafesin icinde sabit duruyor , hasta gibi deil de ama yinede hafif sisiriyor kendini gözlerini yarim kisiyor ve öylece duruyor dogru dürüst ötmüyor anlayamadim, sizce ciftlesmeye uygunlarmidir ? resim yükleme yetkim olmadigi icin link atiyorum.

IMG 0627 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0634 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0628 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0631 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0630 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0636 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah erkeği çok beğendim.erkek kızışmış dişi kızışmaya başlamış.dişide bilezik var.ordan yaşını anlayabilirsiniz.erkekte de varsa aynı şekilde.

Sayfayı Paylaş