petshop

kuslarin yaslari, ırkları nedir ? eslesmeye uygunlarmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jakamen tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. jakamen

jakamen New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar herkese mrb.
    Kuslari 1 er hafta arayla aldim , 10 gündür falan birlikteler , sizce yaslari, ırkları nedir? ciflesmeye uygunlar mi ? erkek bayagi hareketli , ama disi kafesin icinde sabit duruyor , hasta gibi deil de ama yinede hafif sisiriyor kendini gözlerini yarim kisiyor ve öylece duruyor dogru dürüst ötmüyor anlayamadim, sizce ciftlesmeye uygunlarmidir ? resim yükleme yetkim olmadigi icin link atiyorum.

IMG 0627 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0634 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0628 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0631 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0630 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

IMG 0636 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

2. bysmtnc

bysmtnc New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Trabzon
    maşallah erkeği çok beğendim.erkek kızışmış dişi kızışmaya başlamış.dişide bilezik var.ordan yaşını anlayabilirsiniz.erkekte de varsa aynı şekilde.

Sayfayı Paylaş