Karadeniz Pet

Kuşu değiştirdim muhabbet kuşum kaç aylık?

• Konbuyu başlatan Ahmet Can
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Can

Guest
Merhaba arkadaşlar http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/muhabbet-kusum-kac-aylik-12583.html bu konuda belirttiğim gibi kuşu değiştirdim. Bu sefer ki kuş kaç aylık cinsiyeti nedir ve sağlık durumunu öğrenebilirmiyim? ve yapmam gerekenler nelerdir henüz uçamıyor bile :)

x1.jpg

x2.jpg

Kardeşim erkek gibi duruyor kesin bişi diyemem yaş olarak 1-2 aylık

erkek yerli bi yavru. maşallah.

arkadaşların söylediklerinin birbiriyle alakası yok biri yavru biri 1-2 yaşında dıyor :) bende tahmınımı soyleyeyım daha yaşına girmemiş 8-9 aylık gibi birşey. Birkaç net fotoğraf daha olursa daha kolay anlayabılırız. erkek bu arada

arkadaşların söylediklerinin birbiriyle alakası yok biri yavru biri 1-2 yaşında dıyor :) bende tahmınımı soyleyeyım daha yaşına girmemiş 8-9 aylık gibi birşey. Birkaç net fotoğraf daha olursa daha kolay anlayabılırız. erkek bu arada
denizberks kardeşim yanlış okudun galiba 1-2 aylık dedim ben arkadaşların dediği birbiriyle alakası yok diyorsun hepimiz aynı şeyi söylüyoruz sen hariç bu kuş 8-9 aylık olsun ben bu işi bırakırım 15 yıldır kuş besleyen biri olarak kuş 1-2 AYLIK sitedeki üstadlar 8-9 aylık desin elimdeki kuşların hepsini hediye ederim birilerine :)

denizberks kardeşim yanlış okudun galiba 1-2 aylık dedim ben arkadaşların dediği birbiriyle alakası yok diyorsun hepimiz aynı şeyi söylüyoruz sen hariç bu kuş 8-9 aylık olsun ben bu işi bırakırım 15 yıldır kuş besleyen biri olarak kuş 1-2 AYLIK sitedeki üstadlar 8-9 aylık desin elimdeki kuşların hepsini hediye ederim birilerine :)

özür dilerim ben yanlış okumuşum. Kuş bana aşırı iri geldi bende kendi düşüncemi söyledim

Yok kardeşim önemli değil insanlık hali yanlışlık olur ama kuşa baktığında ceresi pembe bu yavru olduğu için büyüdükçe mavileşecek ikincisi kuş ayna açmamış bu nedemek dersen kuşun kafasında hala siyah çizgiler var yavru olduğu için bu kuş senin dediğin gibi 8-9 aylık olduğunda o pembe cere mavi olacak

8-9 aylık olması imkansız daha uçamıyo ve ısıramıyo :) 5 aylık bir kuş ile değiştirdim.

Max 50-60 günlük yerli bir yavrunuz var :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Kardeşim erkek gibi duruyor kesin bişi diyemem yaş olarak 1-2 aylık

erkek yerli bi yavru. maşallah.

3 aylıktan küçük bi oğlunuz var

Max 50-60 günlük yerli bir yavrunuz var :)

Yaşı uygun olduğuna göre rahatlıkla eğitebilirim sanırım :) umarım konuşur.

Maşalla kuş çok güzel uçmasını bilmemesi normal 50 günlük civarı eğitimide kolay olur ilerleyen günlerde durumu hakkında tekrar bilgilendirirseniz sağlık konusunda resimler yanıltır yeni geldiği için streslidir biraz 2–3 gün sonra daha hareketli olur tüyü kadar ömrü olsun
ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tek yavru ise güzel bi ilgi ile herşey olur :)

Evet tek birbirimizden elektrik alabildik sanırım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

Maşalla kuş çok güzel uçmasını bilmemesi normal 50 günlük civarı eğitimide kolay olur ilerleyen günlerde durumu hakkında tekrar bilgilendirirseniz sağlık konusunda resimler yanıltır yeni geldiği için streslidir biraz 2–3 gün sonra daha hareketli olur tüyü kadar ömrü olsun
ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Konularınızı takip ediyorum zaten sizide bilgilendiricem :) yardımlarınız için teşekkür ederim.

Kardeşim bende aynı sen gibi bu yaşlarda kuş almıştım ve şuan 7 yaşında kuşum maşallah yaklaşık 20-25 kelime öğrettim ve öğretmek için hiç çaba harcamadım günlük hayatta konuştuklarımızdan kaptı kerata :)

Kardeşim bende aynı sen gibi bu yaşlarda kuş almıştım ve şuan 7 yaşında kuşum maşallah yaklaşık 20-25 kelime öğrettim ve öğretmek için hiç çaba harcamadım günlük hayatta konuştuklarımızdan kaptı kerata :)

Maşallah daha uzun süre birlikte olursunuz inş. Bu kuşu bulmak gerçekten zor oldu benim için umarım bende sizin kadar geliştirebilirim kuşu :) elimden geldikçe ilgilenmeye çalışıyorum ele gelmeye başlar umarım en kısa zamanda.

Geri