petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşu Salmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ihsanozdmr tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ihsanozdmr
    Gizli

ihsanozdmr Guest

10 gündür benimle olan 5 aylık bir kuşum var bugün saldım, yaklaşık 1 saat ellemedim perdeye gitti arada bir havalandı şöyle bi. kafesi uzatınca kafesine girdi kapağını kapatmadım uçmadı zaten daha. sizce kapatsam mı?

2. Hakan YILDIZ
    Gizli

Hakan YILDIZ Guest

Yavaş yavaş alışacaktır. Kısa süre sonra su ve yemek dışında kafese girmek istemeyecektir :)

3. ihsanozdmr
    Gizli

ihsanozdmr Guest

sizce kaç günde bir açayım? kafese alışmış zaten uzatınca yorulmuş geldi su içti :)

4. Hakan YILDIZ
    Gizli

Hakan YILDIZ Guest

Valla ben martın sonuna doğru kuşumu aldım. İlk günden beri evde olduğum süre boyunca sabahları salıyorum. ( akşamları avizeye konup duruyor elektrik çarpacağından korktuğumdan salmıyorum )

5. ihsanozdmr
    Gizli

ihsanozdmr Guest

benim ilk kuşum daha ele felan gelmeye alışmadı bazen darı veriyorum o zaman geliyor. ben de açıyım dolaşsın o zaman :D

Sayfayı Paylaş