Karadeniz Pet

Kuşum ağzını açıp kapatıyor dilini çıkarıyor?

• Konbuyu başlatan Erd.r
  • Başlangıç tarihi
E

Erd.r

Guest
.. iyi akşamlar arkadaşlar Bugün sahiplendiğim muhabbet kuşu kafesin içinde göğsünü sevip dokuntuktan sonra ağzını açıp kapatıyor dilini çıkarıyor sebebi nedir?bide geldiğinden beri hiç ötmedi

not:kuş konusunda hiç deneyimim yok

korkuyor hayvan 1 hafta kafesin yanına yavaşça yaklaşıp konuşun onla birden sevmeye kalkmayın :D

eve alışması ortalama kaç gün sürer? valla elimi soktuğumda ne kaçıyor ne ısırıyor put gibi duruyor?

eve alışması için 20 gün çıkarma bu süre içinde sen elini kafesin yanına koy sakin sakin konuş ani hareketler falan yapma

ani hareketler yapmıyorumda ,elimi sokup hafifçe göğsüne dokunuyorum çektikten sonra sürekli ağzını açıp kaptıyor .. onun dışında arkasını dönüp duruyor zilli :D

ani hareketler yapmıyorumda ,elimi sokup hafifçe göğsüne dokunuyorum çektikten sonra sürekli ağzını açıp kaptıyor .. onun dışında arkasını dönüp duruyor zilli :D

ağzını açıp kapaması ısırıcak anlamına gelebilir dikkat hele dişiyse foto at bakalım kuşuna

hocam kuş yorgun ve tedirgin bence uykudan o hareketi yapıyor uzaktan izleyin gözlerini kapatıyorsa bugünlük uyusun artık ..ilk gün çabuk uyuyorlar :)

şimdi çekiyorum atıcam..yok yaklaştırıncaa sevince put gibi elimi çekip kafes kapısını kapatınca böle ağzını açıp açıp kapatıyor :D muhabbet kuşu sesi dinletiyorum ozamanda öyle yapıyoru..foto yüklüyorum şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

resimleri attım hocam kuş bu ... dişi dediler ama ben pek anlamıyorum.

çok sıcakmı kafesin konduğu yer belki ondandır. Benim kuşum terleyince yapıyor. Ama arkadaşların dediğne göre heyecan faktörüde işin içinde olabilir.

valla biraz sıcak camıda açamıyorum üşütür diye.. bide daha yavruymuş hastalanır sıcak tut dediler.

bi gözlemle bakalım yarın da. Daha bugün almışsın alışması lazım.Dedikleri gibi tedirginlikten yapıyor olabilir sadece dokununca yaptığına göre. Yarın da bir gözlemle. Kaç aylık bu arada?

valla aldığım yer 2 aylık bile değil dedi. fakat ben pek anlamadığım için bilmiylrum.

Ortama alışamadığı için heyecanlandığı için korktuğu için hızlı nefes alıyor o yüzden ağzını açıyor.Benim kuş da öyleydi 3. günde alıştı deli gibi oldu.

bide kuşumun cinsiyeti nedir,fotorafları ilk sayfada mevcut

Geri