petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum ağzını açıp kapatıyor dilini çıkarıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erd.r tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Erd.r

Erd.r Guest

.. iyi akşamlar arkadaşlar Bugün sahiplendiğim muhabbet kuşu kafesin içinde göğsünü sevip dokuntuktan sonra ağzını açıp kapatıyor dilini çıkarıyor sebebi nedir?bide geldiğinden beri hiç ötmedi

not:kuş konusunda hiç deneyimim yok

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    korkuyor hayvan 1 hafta kafesin yanına yavaşça yaklaşıp konuşun onla birden sevmeye kalkmayın :D

3. Erd.r

Erd.r Guest

eve alışması ortalama kaç gün sürer? valla elimi soktuğumda ne kaçıyor ne ısırıyor put gibi duruyor?

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    eve alışması için 20 gün çıkarma bu süre içinde sen elini kafesin yanına koy sakin sakin konuş ani hareketler falan yapma

5. Erd.r

Erd.r Guest

ani hareketler yapmıyorumda ,elimi sokup hafifçe göğsüne dokunuyorum çektikten sonra sürekli ağzını açıp kaptıyor .. onun dışında arkasını dönüp duruyor zilli :D

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ağzını açıp kapaması ısırıcak anlamına gelebilir dikkat hele dişiyse foto at bakalım kuşuna

7. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam kuş yorgun ve tedirgin bence uykudan o hareketi yapıyor uzaktan izleyin gözlerini kapatıyorsa bugünlük uyusun artık ..ilk gün çabuk uyuyorlar :)

8. Erd.r

Erd.r Guest

şimdi çekiyorum atıcam..yok yaklaştırıncaa sevince put gibi elimi çekip kafes kapısını kapatınca böle ağzını açıp açıp kapatıyor :D muhabbet kuşu sesi dinletiyorum ozamanda öyle yapıyoru..foto yüklüyorum şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

resimleri attım hocam kuş bu ... dişi dediler ama ben pek anlamıyorum.

9. Ayşegül Yılmaz

çok sıcakmı kafesin konduğu yer belki ondandır. Benim kuşum terleyince yapıyor. Ama arkadaşların dediğne göre heyecan faktörüde işin içinde olabilir.

10. Erd.r

Erd.r Guest

valla biraz sıcak camıda açamıyorum üşütür diye.. bide daha yavruymuş hastalanır sıcak tut dediler.

11. Ayşegül Yılmaz

bi gözlemle bakalım yarın da. Daha bugün almışsın alışması lazım.Dedikleri gibi tedirginlikten yapıyor olabilir sadece dokununca yaptığına göre. Yarın da bir gözlemle. Kaç aylık bu arada?

12. Erd.r

Erd.r Guest

valla aldığım yer 2 aylık bile değil dedi. fakat ben pek anlamadığım için bilmiylrum.

13. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Ortama alışamadığı için heyecanlandığı için korktuğu için hızlı nefes alıyor o yüzden ağzını açıyor.Benim kuş da öyleydi 3. günde alıştı deli gibi oldu.

14. Erd.r

Erd.r Guest

bide kuşumun cinsiyeti nedir,fotorafları ilk sayfada mevcut

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşum agzini acip kafasını ileri ittiriyor

,
  2. muhabbet kuslari neden agzini acar

,
  3. muhabbet kuslarinin agzini acip kapamasi