Karadeniz Pet

Kuşum ağzını açıp kapatıyor yardım?

burak atalay

Yeni Üye
Ağzını açıp açıp kapatıyor sürekli kalbi hızlı atıyor gibi hafif kanatları yana doğru açık sıcaktandır dediler az su püsmürttüm üzerine az önce elimle yedirdim tüneğine geçince devam ediyor bu hareketlere

Sıcaktandır Ortamı Havalandır Düzelir Sıcak Bunalıyor Hayvanlar

ortamını sürekli havalandır sıcaktan yapıyorlar. rüzgarda bırakmamak şartı ile balkonada çıkarabilirsin..

Sıcak dışında, çok heyecanlandığında da aynı hareketi yapabilirler.. İnsandan cok korkan bir kuşun yanına gittiğinde, aynı hareketi yapabilir. Yapan kuşum da var.. Sizden korkuyor olabilir.

Sıcak dışında, çok heyecanlandığında da aynı hareketi yapabilirler.. İnsandan cok korkan bir kuşun yanına gittiğinde, aynı hareketi yapabilir. Yapan kuşum da var.. Sizden korkuyor olabilir.

Bide abi ilk3 gün göğüsünü felan sevebilriyordum 1 hafta oldu alalı simdi ise eparmagımdan yem yiyor ama sevmek isteesem kaçıyor

ilk zamanları çevresindeki yeni ortamı yadırgadıklarından şoka giriyor kuşlar.. genelde hareketsiz kalırlar, kaçmazlar.. sizinkisi de böyle bir durum olmuş.. yavas yavas cevresini tanıyor.. siz ona yaklastıgında kaçabilecegi yerleri biliyor artık.

ilk zamanları çevresindeki yeni ortamı yadırgadıklarından şoka giriyor kuşlar.. genelde hareketsiz kalırlar, kaçmazlar.. sizinkisi de böyle bir durum olmuş.. yavas yavas cevresini tanıyor.. siz ona yaklastıgında kaçabilecegi yerleri biliyor artık.

Saolasın abi tam 1 hafta oldu parmagımdan yem yiyor fakat hiç elime çıkarak yemedi bi kere yicektim hafif ürktüm simdi artık alıştırmak için ne yapmalıyım bu vakitten sonra

Geri