petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum başını eğip uyuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rrezzerr tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
    4 gün önce aldıgım muhabbet kuşum başını ayagına değecek kadar eğip uyuyor yada öyle bekliyor. fakat gündüzleri baya hareketli fakat kafes tabanında takılıyo genelde. ilk aldıgımda ishali vardı fakat su an bişey kalmadı acaba sorun ne bilgilendirirmisiniz? fotoları koyuyorum
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun tabanda durması iyiye işaret değildir benim birçok kuşum uyku halsizlik ve tabanda durdukları için öldü kafesini daha sık temizle ve ilgilen uçur her gün bolca mama yap ve vitamin eksik etme durumum tekrari niteliginde veterinere gitmeni oneririm.

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kici pisse onu temizlemeye calisiyor olabilir ishal tam gecti mi emin misiniz

4. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Eger yavruysa ve yeni yeme düştüyse tünekte uyumaya alisik degildir. Yavru kuşlar yeme düsmeden once goģuslerinin ustune dogru uyuyorlar. Hastalik belirtisi de olabilir tabi

5. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
    mama yap derken farklı bişey mi vericez petşoptan aldıgım yavru yeminden veriyorum sadece, bi de vitamin ne önerirsiniz acaba? kıcıda pis deil hem temizlemeye calıstıgını sanmıyorum daha cok yorgunmus gibi. Teşekkür ederim hepinize

Sayfayı Paylaş