Karadeniz Pet

acil yardım!!! kuşumun göz çevresi ve başının halinin nedeni ne???

Duygu

Yeni Üye
Mrb arkadaşlar.kuşum tüy dökümüne girmişti.son birkaç gündür çok tüyü dökülüyordu.b vitamini takviyesi yaptım hemen sularına.bugün sabah evden çıkmadan gözünün yan tarafında bi açılma olduğunu gördüm ama ilgilenemedim çıkmak zorunda olduğumdan :( akşam üstü 5.30 gibi eve geldiğimde kafasının üstünde tam tepesinin açıldığını ve derisinin göründüğünü fark ettim ve çok korktum :( diğer gözünün yanı da açılmış.2 taraf da oyulmuş gibi.kara delik gibi görünüyor.kulakları görünüyor sanırım.fotolardan umarım anlaşılır.oğluşuma ne olmuş?stresten kendisi yapmış olabilir mi?dişi kuluçkadan yeni çıktı.yine boştu tüm yumurtalar:( ve kendini toprlayınca yine baskın oldu kafeste.tartaklıyor arada.ama bana kendi yolmuş veya eşi yapmış gibi gelmedi.ilk kez böyle bişey oluyor.parazit mi bu sizce?avispray in son kullanma tarihi geçmişti attım daha yeni.zaten emin olmadan sıkmazdım.ne alayım,ne yapayım?tavsiyeleriniz neler?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

yardımcı olabilecek biri yok mu??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kavga Vs Yok Değilmi?

Kus cok hirpalanmis geldi bana o nasil bir tuy dokumu kavga etmose benziyor.

Tüy dökümü dwgil
O arsiz , cinli , cazgır dişiyi ilk isiniz ayirmak olsun yarin ölüsünü bulursun delikanlinin benden demesi dövmüş çocuğu siz evde yokken

Kavga Vs Yok Değilmi?

ben yokken ettilerse bilmiyorum.ama dişi rahat vermiyodu zaten hiç.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

Kus cok hirpalanmis geldi bana o nasil bir tuy dokumu kavga etmose benziyor.

daha önceki tüy dökümlerinde hiç böyle olmamıştı zaten.ilk kez böyle görüyorum yavrumu :( hiç böyle yapmamıştı dişi kuşum.onun yaptığını düşünmedim ben de ama herkes öyle dediğine göre o yapmış olabilir :(

dişi kuş hırpalamış erkeği ayırsanız iyi olur gerçekten :(

Tüy dökümü dwgil
O arsiz , cinli , cazgır dişiyi ilk isiniz ayirmak olsun yarin ölüsünü bulursun delikanlinin benden demesi dövmüş çocuğu siz evde yokken
evet cadaloz biraz benim kız ama hiç böyle bişey yaşanmamıştı daha önce.ilk kez oluyor.aman Allah korusun.ayırıcam bakıcam bi duruma.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

tüm cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

dişi kuş hırpalamış erkeği ayırsanız iyi olur gerçekten :(

öyle olmuş sanırım :( herkes aynı şeyi diyo.hastalık olmadığına sevindim.ayırıcam evet.teşekkürler.

Yani tuyleri siz cekmediyseniz bu sekilde bir dokulme turu olmadigi icin disi kusunuz yapmis.Dikkat edin cekilmis dokulmemis.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani tuyleri siz cekmediyseniz bu sekilde bir dokulme turu olmadigi icin disi kusunuz yapmis.Dikkat edin cekilmis dokulmemis.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yok ben niye çekeyim zaten yavrumun tüylerini.asla yapmam öyle bişey.anladım,sağolun.

Geri