Karadeniz Pet

Kuşum Benle İlgiyi Kesti .

Hüseyin Gözlü

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar 1 adet erkek muhabbet kuşum var 1 aylık iken bana geldi 2 günde kendime alıştırdım parmagıma falan geliyordu çok samimi idim seslendiğim zaman odama yanıma gelirdi o derece, (şuan 7 aylık) lakin 2 gün önce yanına 5-6 aylık dişi bir kuş aldım çiftleşmesi için önceden alışsın vs. diye ama fazla ses çıkartmamaya ve benle ilgisini kesmeye başladı neden acaba bu normal bişimi dişi ile iyi anlaşıyorlar gibi bide bunların anlaşmasını nasıl anlayabilirim kafes sürekli açık ilk geldiğinde dişiyi 5-7 saat ortama alışması için kafeste tuttum ve arada erkek olanım girmek istediğinde içeriye aldım .

Yanıtlarınızı bekliyorum iyi akşamlar.

Geçmiş olsun dişi aldıysan yanına bir süre sizinle iletişimi keser dişiyle ilgilenir [emoji4][emoji4] birbirlerini gagayla kaşıma varsa anlaşıyorlar demektir kavga etmedikleri sürece anlaşırlar hayırlı olsun [emoji4]

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun dişi aldıysan yanına bir süre sizinle iletişimi keser dişiyle ilgilenir [emoji4][emoji4] birbirlerini gagayla kaşıma varsa anlaşıyorlar demektir kavga etmedikleri sürece anlaşırlar hayırlı olsun [emoji4]

Sürekli öpüşme gibi yapıyorlar ve erkek olan dişiyi boyundan kaşıyor başını kaşıyor ve kanatlarını düzeltiyor alışmaya başlamışlarmı acaba bana karşı ilgisiz olması çok koydu ben bebek gibi yetiştirmiştim.

Sürekli öpüşme gibi yapıyorlar ve erkek olan dişiyi boyundan kaşıyor başını kaşıyor ve kanatlarını düzeltiyor alışmaya başlamışlarmı acaba bana karşı ilgisiz olması çok koydu ben bebek gibi yetiştirmiştim.
Ee besler büyütürsün el kızı gelir alır bu iş böyle kardeşim el kızı geldi aldı [emoji4][emoji4] alışıyorlar siz rahatsız etmeyin kafes dışına da salmayın alışsınlar birbirilerine eve ortama

Ee besler büyütürsün el kızı gelir alır bu iş böyle kardeşim el kızı geldi aldı [emoji4][emoji4] alışıyorlar siz rahatsız etmeyin kafes dışına da salmayın alışsınlar birbirilerine eve ortama

kafesi sadece yatarken koyuyorum erkek çıldırıyor açmak zorunda kalıyorum ama kafesin üzerinde duruyorlar.

kafesi sadece yatarken koyuyorum erkek çıldırıyor açmak zorunda kalıyorum ama kafesin üzerinde duruyorlar.
Kafes dışında kalma sürelerini gün ve gün azaltarak kafeste kalmalarını sağlayın çift olmalarını istiyorsanız birbirleriyle vakit geçirmeleri gerek kafeste ayna varsa çıkarın 2 tünek yeterli olacaktır kafes büyükse bir de aynasız sade bir salıncak olabilir

Aynı şeyi bende yaşadım yanına dişi aldim şimdi sokakta gorse tanımaz beni ki evde tanımıyor :D seni ısırır dişiyle konuşmak istesen önüne geçer izin vermez yüzüne bakmaz. Yani yetim gibi kalirsin :D acı gerçek bunlar. Bu arada dedikleriniz anlastigini gösterir.

Elinize gelir yine sizi unutmaz ama tüm ilgisi onda olur size tavsiyem 2 3 haftalık bir surede ayrı kafeslerde birbirlerini gorucek sekilde bekletin hem kusunuzun saglık acisindan hem de tepkilerini kontrol etmek icin.