Karadeniz Pet

Kuşum can çekişiyor ölemiyor

ArminaDalyaTürk

Meraklı Üye
Merhaba ustalar kuşum dun gece 6 dan beri boyle kafeste can çekişiyor ama bir türlü ölmedi ayetel kursi bile okudum iyileşsin diye ama artık tek dilegim can cekismesin rahatça ölsün ne yapabilirim? Boynunu kiramam kesemem korkarim nolur yardim edin yoksa can cekismiyorda felc mi oldu gozlerini acmaya calisinca geri kapaniyor. Midesinde problem yani kuruma hastalıği tespit etmistim önceden ama şimdi ne yapmaliyim?
Linkte kusum var bakin lutfen;

Sakin kafasini falan koparmayın.eğer yapılacak birşey kalmadıysa kafesine koyun orada kalsın sessiz bir odada en azından huzur içinde ölür yapacak birşey yok ama kafasını koparma kesme vs çok vahşice.videoya bakmadım moralim bozulur diye inşallah bu işten anlayan biri yardımcı olur.veterinere gitmeyi denediniz mi?

Öncelikle kuşu kafese koyun üstünüde güzelce kapatın rüzgar almasın veterinere götürün bir baksın yapılacak bişi varmı ya da ne olduğuyla ilgili bilgi verebilir. Duruma göre eğer yapılacak bişi kalmadıysa buna emin olduktan sonra daha fazla acı çekmesin diye uyutabilir veteriner.

Size tavsiyem daha fazla vakit kaybetmeden veterinere götürmeniz..

Geri