Karadeniz Pet

Kuşum Çok farklı ses çıkarıyor

Hüseyin Emre

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum video da ki gibi ses çıkarıyor geceleri hiç durmadan böyle kuyruğu da atıyor hasta mı ne yapmam gerekiyor ?

Solunum problemi var muhtemelen. Veterinere götürün. Gidene kadar da suluğuna iki üç damla limon damlatın. Suyu da her gün yenileyin.

Solunum yollarında iltihap var gibi. Tetramezatin alıp 5 gün boyunca yarim suluğa mercimek tanesi kadar katarak kullanın. Sık taban temizliği ve tedavi bitiminde komple detaylı temizlik yapın

Benimkininde nefes alirken kuyrugu hep sallaniyor

Solunum yollarında iltihap var gibi. Tetramezatin alıp 5 gün boyunca yarim suluğa mercimek tanesi kadar katarak kullanın. Sık taban temizliği ve tedavi bitiminde komple detaylı temizlik yapın
Hocam dediğinizi araştırdım daha çok ishal için kullanılıyor sanırsam ve nereden alacağım bulamadım . Dışkısını da bu şekilde yapıyor .
20180628_063420.jpg

Cocsigeel veya ranidozal alın suya karıştırsam faydası olur mu ek olarak ilaçlı suya probiyotik de katsam

Tetramezatin, öncelikli olarak üst solunum yolları enfeksiyonlarında kullanılır ve geniş spektrumlu bir antibiyotiktir. O yüzden tavsiye ettim. Veterinerden temin edebilirsiniz

Geri