petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum dışarı çıkmıyor. Yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve doco1907 tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. doco1907

doco1907 Guest

Merhabalar,
    Kuşum erkek 2.5 aylık felan. Kafesin kapılarını açmama rağmen dışarı çıkmıyor. Sizce nedeni ne olabilir. Bu arada kuşum bana geldiğinde 1 aylıktı.

2. voltaren

voltaren New Member

Beğenileri:
    0
    daha önce çıkıyordu da şimdi mi çıkmamaya başladı eğer öyle ise birşeylerden korkmuştur . daha öncede çıkmıyordu da nedeni soruyorsan biraz sabırla eline alıştırman gerekir güven duyduğunda çıkıyor kendisi zaten

3. doco1907

doco1907 Guest

Hiç çıkmadı yeni yeni açıyorum kapıyı elime alıştırmak içi ne gerekiyorsa eksiksiz yaptım ama bi türlü güvenemedi galiba :(

4. voltaren

voltaren New Member

Beğenileri:
    0
    çok ilginç gerçekten herhangi bir yorum yapamadım ... 1.5 içinde nasıl çalışmalar yaptınız kısaca bahsetseniz

5. doco1907

doco1907 Guest

İlk 1 2 hafta hiç dokunmadım sadece ihtiyaçlarını karşıladım. Daha sonra 3 4 gün elimi kafesin dışına koyup konuştum daha sonra 1 hafta elimi içeri sokup yavaşça elimi beklettim ve konuştum biraz alışır gibi olmuştu ama

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    henüz ortama alşmamıştır veya size güveni oluşmamışta olabilir

7. doco1907

doco1907 Guest

Ne yapmamı önerirsiniz?

8. voltaren

voltaren New Member

Beğenileri:
    0
    ben birşey öneremedim konuyu açıp ne diyeceğimi bilmeden bakıp kapattım 3kez yanlış ve saçma birşey de yazmak istemedim

9. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    bence dışarı salmak için çok beklemişsiniz ben kendi kuşumu 1 aylıkken aldım aldığım günün ertesi de salmaya başladım. forumda ve internette videolar var kuşunuz parmağa çıkmaya alıştıktan sonra yemini kafesin dışına hemen görebileceği bir yere bırakırsanız mutlaka dışarı çıkar

10. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    Daha çok ilgi gerekli. Dışarıya güvenmediğinden çıkmıyor.
    Elinizden yem yedirin. Günün belirli saatlerinde konuşun. Aldığınızdada küçükmüş baya alışmaması imkansız nerdeyse. Umarım yardımcı olmuşumdur.

11. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    elinizi kafesin içine soktuğunuzda korkup uçuşuyor mu yoksa parmağınıza geliyor mu kafes içinde

12. doco1907

doco1907 Guest

Yok kafesin içinde de gelmiyor korkuyor

#12 doco1907, 8 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş