Karadeniz Pet

Kusum elime gelmiyor

Sims

Yeni Üye
2 bucuk hafta once aldigim kusum elime gelmiyor.bu yuzden disarida salamiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:28 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Nasil egitmem gerekiyor

Fotoğrafını paylaşın bir bakalım ilgi ile her şey olur

Yanında müzik açın,konuşun.Odada o yokmuş gibi davranın.Size alışmasını sağlayın.Bir süre sonra yeşillik verin ya da elinizle yem verin.

Dediklerinizin hepsini yaptim arada sevdiriyor ama elime gelmiyor cok korkuyor.elime gelmedigi icinde geri koyamam diye salamiyorum disari.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Fotografi yukledim cinsiyeti ve yasi hakkinda bilgi verebilir misiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:17 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Yardim edebolcek biri yokmu?

5 6aylık disi

kafese geri koymakdan korkuyorsaniz aksam disari cikarin elinizden yem vermeyi deneyin. kafese geri koymak istediginizde isiklari kapatip yakalayin. hem noldugunu anlayip korkmaz bile. egitmesi de kolay yokmus gibi davraninca zamanla mutlaka gelir pecete atin onune kemirsin. sonra elinize pecete alin oynayin. zamanla oda gelip pecetele oynar elinize atlar. konusun onla ne ele ne bacaga en cok sese alisiyolar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri