Karadeniz Pet

kuşum ezildi

asmiraladana

Yeni Üye
karne hediysei olarak verilmisti bana komsumuzun kusu yavrulamisti karne hediyesi olarak bir tane erkek muhabbet kusu istemistik o da vermisti cok iyi bir ablaydi komsumuz kusumuzu eve getirdiğimizde henuz tuyleri cikmamaisti gozlerini bile yeni acmisti yaninda annesi olmadigi icin biz besledik hergun ona marketten hero baby mama alirdim her gun 2 defa beslerdik şırıngayla afiyetle ve iştahla yemeğini yerdi elimizi ona yatak yapar uyuturduk kusumu elime alırdım beraber dışarı cikar dolaşir eve gelirdik anlayacağınız muhabbet kusumuzu elimizde ayagimizda buyuttuk ailemize 4. kişi olarak çok şey katmisti bize nesemizdi eglencemizdi seni karşılıksız seven biri vardı evde henuz yavruyken tuyleri cikmamisti ve cok tatliydi bu yuzden adini cicikus takmıstik daha sonra buyuyunce sapsarı tuyleri cikmaya baslayinca adini limon takdik ve baya buyumustu 1 yil kadar bizdeydi hic kafesinde durmazdi karni acikinca kafesine girer yemegini yer yine halilarin ustunde dolasirdi kafesinin kapagini acar geride kapatabilirdi tabi açıp kapatabilmesi icin bi duzenek yapmistik eger onu disari cikarmadan yatarsan vicdan azağbı çeker kafesinden limonu çıkarır beraber yatardık yine bir gün öyle oldu limon yerlerde dolaşıyordu masanin ustundeki tabletimi aldım ve yatağima gidiyordum birden birden ayagima yumusacik bir sey geldi o yumusacik sey limondu"cik" diye bir ses cikardi ve limonun ustune basmistim normalde dikkat ederdim basmamak için bastim ve beni karşılıksız seven onun ustune basacagimi bile akil edemeyen biri vardı ve ben onun icin dikkat et ustune basabilirsin bile demedim limonun ustune bastigimda buyuk bir vicdan azağbı çekdim limonun ustune gece basmistim ama isiklar acikti gece uyumican dedim ama uyumusum ve gece saat 4-5 bi sesle uyandim bu limonun sesiydi limonu hemen elime aldım ve 3 kere derin nefes alip ellerimde öldü...

:( çok geçmiş olsun üzüldüm vicdan azabı çekmeniz normal mümkün oldu kadar emanet canlarımızı yavruken yere alışmaktan uzak tutalım oyun oynatıcağımız zaman yerde değil en azından masa üstünde oynatın genelde top oynatmak için yerlere alıştırılıyorlar ve bu tür benzeri durumlar bir çok kişi yaşıyor. Üzüntünüzü bir nebzede olsa telafi etmek için yardımcı olmak isterim. Yeriniz neresi ?

:( Bende çok üzüldüm çok geçmiş olsun

Üstünden baya geçmiş ama söylemeden edemeyeceğim, hayvancağızın kanadını keserseniz tabi yerde yürümeye mahkum kalır sonuçta böyle olur. Yazık cidden.

Geri