Karadeniz Pet

Kusum halsiz surekli uyuyor

OguzDww

Meraklı Üye
Kusum sabahtan beri halsiz surekli uyukluyor disari cikardim disaridada uykuluyo nesi oldugunu bilen varsa yardimci olabilirmi :(:(:(:confused::confused:

VgQ2nB.jpg

vQaY2A.jpg

LYvdz0.jpg

Kusunuz ishal mi yeme İçmesi nasıl ortamı sıcak mi

üşütmüş veya cereyanda kalmış. birde kuş dışkıları ulaşabilir bu kafeste

Ev gayet sicak tum odalarda kaloriferde yaniyo hic ceyrandada kalmadi, yeme icmesi ayni yiyip iciyor.
Diskisida boyle

vQaLzO.jpg

Son düzenleme:
dışkısında anormallik var gibi hem kuşun oyuncağında bile dışkı var kuş bunları ağzına almış olabilir mikrop kapmıştır belki de

dışkısında anormallik var gibi hem kuşun oyuncağında bile dışkı var kuş bunları ağzına almış olabilir mikrop kapmıştır belki de
Dostum oyuncagindaki diskiyla surekli temas etmedikce birsey olmaz. Kus tuye girmis. Levent Abi nin de dedigi gibi. Mama ve vitamin takviyesi yap bence de.

Dostum oyuncagindaki diskiyla surekli temas etmedikce birsey olmaz. Kus tuye girmis. Levent Abi nin de dedigi gibi. Mama ve vitamin takviyesi yap bence de.

tüydeyse vitamin takviseyi ile tüyden daha çabuk çıkmasını sağlayabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:28 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

Ev gayet sicak tum odalarda kaloriferde yaniyo hic ceyrandada kalmadi, yeme icmesi ayni yiyip iciyor.
Diskisida boyle

vQaLzO.jpg

hm tamam dışkılarıda normal tüyde kuşunuz vitamin verin

Vitamin veriyorum zaten her sali suyuna 6 damla seklinde

yAGR4y.jpg

.............

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:12 --

Mama yi nasıl yapmaliyim benim kuşun da ayni

Tüye giren kuş tüm gün uyur mu? Bana başka bişey gibi geldi. Yine de sera bronchipur yem katkısı kullanılması taraftarıyım. İlaç değil nasılsa. Aktardan ekinezya ve sinir otu alıp da demleme usulüyle çay yaparsanız iyi gelebilir. Soğuk algınlığına karşı. Mama tarifleri forumda var araştırın biraz. Bebe bisküvisi kullanmayın sadece.

avidiare, axisol kullandım
ama iyi midir bilmem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

iyi de bu kuş çok tatlı uyuyo
dürtmeyi denediniz mi :D

Geri