Karadeniz Pet

Kuşum Hamile Mi Acaba

Samet Gokce

Meraklı Üye
Kuşumun karnı beş altı gündür şiş, hamilelik de belirtileri var, ben de öyle düşünüyorum ama emin olamadım sormak istedim. Bu kadar şiş olur mu ki normalde? Hiç hamile kuş görmediğim için ilginç geldi. (Sarı)

083B3856-912B-4E32-AA21-E7807864160D.jpeg

Kuş yumurtlamazsa yağlanma var gibi görünüyor. Bol bol uçurun. Beslenmesi için de link atacağım. http://muhabbetkusum.com/muhabbet-kusu-icin-taneli-yem-ve-tohumlar Yağ oranı düşük olanları seçin, yüksek olan yemleri zayıflayana kadar vermeyin.

Uçabilse bir. Kanatları taşımıyor bunu :D Bir iki çırpınıyor pat diye düşüyor. Kafeste kendini ileri itmek için çırpıyor biraz, bir ona yarıyor. Yanındaki mavi odayı turluyor ama onda sorun yok.

Uçabilse bir. Kanatları taşımıyor bunu :D Bir iki çırpınıyor pat diye düşüyor. Kafeste kendini ileri itmek için çırpıyor biraz, bir ona yarıyor. Yanındaki mavi odayı turluyor ama onda sorun yok.
Aaa yazık. Mutlaka hareket ettirin, kafes dışına çıkarın. Yürüsün ordan oraya. Uçması için de ısrarcı olun. Yemesine de dikkat edin size attığım linktekilere iyi bakın.

Bu kuş bayağı obez olmuş. Denildiği gibi, bol bol egzersiz, meyve, sebze