Karadeniz Pet

kuşum hamile mi

Alidgn23

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar 1.5 yildir bende olan erkek muhabbet kusuma 2 ay once dişi bir kuş aldim eşi kendisi secti gayet iyi aralari opusme kasima yem kusma arqda kavgalar hersey mevcut dişi kusun hic yuvaya girdigi gormemistim bi iki sef3r erkek iliskiye girmek istedi ama beceremediler benden sonra girmisler mi bilemem. son zamanlarda disi kus yuvaliga cok girip cikiyor kemiriyor fakat cok agresiglesti eskiden isirmazdi simdi isiriyor tipki duygusal bir hamilelik yasar ya insan onun gibi. Kanatlarinda dusme var . Bide hep kafesin tellerine yapisip uyuyorlar. Sizce kuş hamile mi eger hamileyse nezaman yumurtlar tahmini ? Simdiden Allah razi olsun cevaplayan arkadaslara

Tsk ederim . Foto atsam bide oyle bakarmisiniz ?

Söyledikleriniz yumurta habercisidir. Şimdiden hayırlı olsun.
Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıklarını tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Resimleri bugun sabah cektim bide boyle bakarsaniz ben tam emin olamadim cunku. Tesekkur ederim yorumlariniz icin. Baslik icinde kusura bakmayin ilk paylasimim di bundan sonra daha dikkatli olurum

Ekli dosyalar

• 20170712_071831.jpg
    20170712_071831.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 380
  • 20170712_071816.jpg
    20170712_071816.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 361
Dışı kuşun biraz daha arkasından resim çekip atar mısınız?

Şuan çalışıyorum aksam eve gidince cekeyim atayim böyle anlasilmiyorsa

Hayırlı Olsun İnşAllah.. bende 2 çift var bunlarda tık yok nerdeyse artık ben yumurtlayacam :)

Insallah hepimizin hayirli olur :) valla benimde tuaflar bazen ha yumurtladi diyorum bazen sanki yeni gelmis tik yok diyorum beklemedeyim bende

Resim atarsanız yumurta olup olmadığının tespitini yapabiliriz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buda istediginiz resimler. Biri net bir bilgi verirse artik cok sevinirim ona gore malzemeler almayi dusunuyorum

Ekli dosyalar

• 20170712_214605.jpg
    20170712_214605.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 350
  • 20170712_214617.jpg
    20170712_214617.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 316
Şuan yumurta göremedim.Kafeste yuvalık var mı?

Şuan yumurta göremedim.Kafeste yuvalık var mı?

kardeşim popo tarafında büyüme kuyruğunda aşağıya normalden daha fazla kayma, kanatlarında sarkma felan varmı yuvada vakit geçirmeye başladı mı ?

Kuyruk asagida popo cok buyumedi kanatlarda sarkik. Ama gunun buyuk bolumunu yuvada gecirmiyor en fazla gun icinde 1.2 saat kaliyor