petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta NE OLURSUNUZ YARDIM !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Erk tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum kafasını sallıyor ama gövdesine gövdesine soka soka sallıyor sanki yutkunuyormuş gibi kusuyormuş gibi ama henüz kustuğunu görmedim sadece bir kere o hareketi yaparken tane tane 4-5 adet yem kustu o kadar. Ve gözleri epey kaç saat kapalı tüyleri kabarık ama uçarken parmağıma alırken gayet düzeliyor tüyleri lütfen yardımcı olun

-erkek
    -yerli
    -5-6 aylık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

yardım edin ne olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok geçmiş olsun olsun usutmus olabilir mi ve yemi degistirdiniz mi

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    resim koyarsanız daha iyi olur

4. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam Ekliyorum hemen fotoğraf , yem değiştirmedim hocam üşütmüş olması imkansız ne oldu anlamıyorum evimiz petekli rizede yaşıyorum ancak evimiz sımsıcak kendi odamda ayrıca ama ilk zamanlar da sürekli uyusun diye oda değişimi yaptık geceleri ondan olabilir diye düşünüyorum

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bence kusma hareketi o yaptığı önceden benim kuşum çok yapardı ordan biliyorum ya üşütmüştür ya da fazla yem yemiştir

6. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    http://i.hizliresim.com/ayGDGQ.jpg

Hocam bu fotoğrafı yanına gidince düzeltiyor tüylerini şimdi çektim nasıl olur ne yapmalıyım yaklaşık 5 gündür hergün suyunu değiştirerek vitafer ( soğuk algınlığı ) kullanıyorum bir de bugün başladım avisol ( vitamin ) kullanmaya nasıl olur ne önerirsiniz ? yem yemesinde su içmesin de tüylerini düzelttikten sonra ötüşünde hareketlerinde bi farklılık göremedim bu arada

7. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    bahsettiğiniz bütün belirtiler benimde bugun 3 aylık kuşumda vardı 3 er 5 er yem kusuyordu kafasını sallaya sallaya. ek olarak isal başlamıştı. ama ben bilmediğim için sadece havuç vermiştim baya da yedi o dokundu galiba. bir de biz her ne kadar anlamasak ta onlar üşüyor anladığım kadarıyla.

8. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun avisol kullanmaya devam edin bence bide bi videosunu çekebilir msinz net görünebiliecek şekilde

9. Kadir GÖY

Kadir GÖY New Member

Beğenileri:
    0
    Heyecan yapacak endişelenecek birşey yok bence , kuşu daha sıcak bi yere alın geceleri üzerine polar yada peluş koyu örtü örtün..
    meyve ve sebze vermeyin, cereyanda bırakmayın mümkünse bulunduğu odanın kapısı kapalı olsun

Sayfayı Paylaş