Karadeniz Pet

Kuşum hasta NE OLURSUNUZ YARDIM !

Burak Erk

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum kafasını sallıyor ama gövdesine gövdesine soka soka sallıyor sanki yutkunuyormuş gibi kusuyormuş gibi ama henüz kustuğunu görmedim sadece bir kere o hareketi yaparken tane tane 4-5 adet yem kustu o kadar. Ve gözleri epey kaç saat kapalı tüyleri kabarık ama uçarken parmağıma alırken gayet düzeliyor tüyleri lütfen yardımcı olun

-erkek
-yerli
-5-6 aylık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

yardım edin ne olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn

Çok geçmiş olsun olsun usutmus olabilir mi ve yemi degistirdiniz mi

Hocam Ekliyorum hemen fotoğraf , yem değiştirmedim hocam üşütmüş olması imkansız ne oldu anlamıyorum evimiz petekli rizede yaşıyorum ancak evimiz sımsıcak kendi odamda ayrıca ama ilk zamanlar da sürekli uyusun diye oda değişimi yaptık geceleri ondan olabilir diye düşünüyorum

bence kusma hareketi o yaptığı önceden benim kuşum çok yapardı ordan biliyorum ya üşütmüştür ya da fazla yem yemiştir

http://i.hizliresim.com/ayGDGQ.jpg

Hocam bu fotoğrafı yanına gidince düzeltiyor tüylerini şimdi çektim nasıl olur ne yapmalıyım yaklaşık 5 gündür hergün suyunu değiştirerek vitafer ( soğuk algınlığı ) kullanıyorum bir de bugün başladım avisol ( vitamin ) kullanmaya nasıl olur ne önerirsiniz ? yem yemesinde su içmesin de tüylerini düzelttikten sonra ötüşünde hareketlerinde bi farklılık göremedim bu arada

bahsettiğiniz bütün belirtiler benimde bugun 3 aylık kuşumda vardı 3 er 5 er yem kusuyordu kafasını sallaya sallaya. ek olarak isal başlamıştı. ama ben bilmediğim için sadece havuç vermiştim baya da yedi o dokundu galiba. bir de biz her ne kadar anlamasak ta onlar üşüyor anladığım kadarıyla.

geçmiş olsun avisol kullanmaya devam edin bence bide bi videosunu çekebilir msinz net görünebiliecek şekilde

Heyecan yapacak endişelenecek birşey yok bence , kuşu daha sıcak bi yere alın geceleri üzerine polar yada peluş koyu örtü örtün..
meyve ve sebze vermeyin, cereyanda bırakmayın mümkünse bulunduğu odanın kapısı kapalı olsun

Geri