Karadeniz Pet

Kusum Hastamı (Resimli)

• Konbuyu başlatan Levent Sayar
  • Başlangıç tarihi
L

Levent Sayar

Guest
Merhabalar bana yardımcı olursanız sevinirim.kuşum hasta sanırım tam olarak neyi var anlayamadım.iilk aldıgımdan sürekli kasınıyor.Veterinere gotırdım parazit dedi avispray kullandım 3-4 kez 2gun arayla yaptım ama kusum hala iyileşmedi ve kasınıyor ve tuyleri seyrelmeye başladı tam olarak ucamıyor bile arada bi silkeleniyor.Kafesini çok temiz tutuyorum hergun temizliyorum avispray sıkıyorum kafese bile ama hala geçmedi kasıntısı ne yapmam gerek başka bir hastalıgımı var acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.

o spreyler kuşları mahvediyo ya benim kuşum gözü kıpkırmızı olmuştu zor atlattık

iç parazit olmuş olabilir. ben pek bilmiyorum nasıl geçiyo , araştırıp öğrenebilirsin

o spreyler kuşları mahvediyo ya benim kuşum gözü kıpkırmızı olmuştu zor atlattık
Yuzune gelmicek sekilde skiyorum suanda gozleerinde problem yok.baska yardimci olucak yokmu arkadaslar cok acill bi konuu?!!

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

elma sirkesi kullan iç parazit için bit varsa eger vılmectin i suyla karıştır kuşunu güzelce yıka ama kuşunun tam resmını gorsek daha ıyı olur

elma sirkesi kullan iç parazit için bit varsa eger vılmectin i suyla karıştır kuşunu güzelce yıka ama kuşunun tam resmını gorsek daha ıyı olur
Tesekkur ederm.bunu deneyecegim.ilk firsatta cekip gonderecegm.baska yorumda bulunucak olan?

Tapatalk araciliğiyla,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 07:57 --

a8eby3e6.jpg

e4a3y9y6.jpg

Tapatalk araciliğiyla,

Tesekkur ederm.bunu deneyecegim.ilk firsatta cekip gonderecegm.baska yorumda bulunucak olan?

Tapatalk araciliğiyla,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 07:57 --

a8eby3e6.jpg

e4a3y9y6.jpg

Tapatalk araciliğiyla,

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] hocam fransız tüy dökümü olabilir mi ben tam bilmiyorum ama hasta gibi geldi kuş bana da.

fransız tüy degıl de kuş ıshal sanırım bır de aşırı yaglanmış olabılır karın tuylerını ufleyın derının altı sarı mı bır bakın ?

Tanıdıgım bir kuşcuya goturdum hayvan cok sağlıklı.Stressten yolmus olabilir dedi :) Pek inanmak istemedm ama napayım bilemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:17 -->-> Daha önceki mesaj 06:16 --

fransız tüy degıl de kuş ıshal sanırım bır de aşırı yaglanmış olabılır karın tuylerını ufleyın derının altı sarı mı bır bakın ?
Dediğinizi yaptım hayır sarı degil.Teşekkur ederim.

Ya murat abi vallahi kuş nişanlımın kuşu benide hasta etti bi turlu foto cekmeyi beceremiyor en son dun gittim kendim cektim hemen koyuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 07:49 --

taqyreqa.jpg

Tapatalk araciliğiyla,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 07:50 --

Buda pek saglikli bi resim degil ama genel durusu bu kusun

Tapatalk araciliğiyla,

ya arkadaş benim yöntemleri dene o kadar forumda yazıoz herkeze :D Bırakın spreyleri vitaminleri dogal yollar deneyin :D

bence yeterlı bu resım kuşda bır sorun yok o acılan yara gibi yerlere bıraz sarımsak suyu sur kulak cubugu ile 1 hafta sonra gecmezse bakarız başka bır caresıne :)

ya arkadaş benim yöntemleri dene o kadar forumda yazıoz herkeze :D Bırakın spreyleri vitaminleri dogal yollar deneyin :D
Dogru soyluyosun ama napalım yeniyiz bizde petshopcular yakaladılar mı biliyosun bırakmıyolar adamın peşini :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:02 -->-> Daha önceki mesaj 08:01 --

bence yeterlı bu resım kuşda bır sorun yok o acılan yara gibi yerlere bıraz sarımsak suyu sur kulak cubugu ile 1 hafta sonra gecmezse bakarız başka bır caresıne :)

Murat abi ilgine çok teşekkur ederim.Sarımsak suyu banada mantıklı geldi.Yardımlarınız için cok sagolun.

geçmiş olsun.. murat abinin söylediklerini uygula bence de.. sarımsakla gecmezse vilmectin damla ve elma sirkesi kullan,

kusda ishal olabilir poposu kirlenmis birde tüy dökümüde olabilir kanat tüyleri seyrelmis

Geri