petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Orkun GÜNSOY tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Orkun GÜNSOY

Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. Dün bir komşumuzdan muhabbet kuşu aldım. Dün ve bugünde bütün gün kuşla ilgileniyorum. Yavaş yavaş alışıyor bana elime geliyor seviyorum ama hala çok ürkek.

Bir iki sorum olacak sizlere arkadaşlar. Kuş 3 4 aylık erkek.

Kuş sanırım ishal. Sanırım değil bariz ishal.

İki kuş çok durgun. Hareketsiz öyle koyduğum yerde kalıyor. Kafesinden çıkarmayı başardım ama kuş çok durgun.İkinci gün bugün ve daha hayvanın hiç sesini duymadım. Kuşum hasta olabilir mi ?

Ne yapmam gerek ?

2. Defne KUTUN

bir şey yiyebiliyormu peki ?

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Ishal olduğu kanısındaysan patates puresi ver ayrı yemlikte.Suyuna çay kaşığı ucunda türk kahvesi karıştır.

4. Bilal BARDAKÇI

eve yeni gelen kuş için ilk bir kaç gün durgunluk, sessizlik, yem yememe vb gibi durumlar normaldir. ishal varsa patates püresi işe yarayacaktır.

5. Orkun GÜNSOY

Kafesin içinde birşey yediğini görmedim. Kafes dışında masanın üzerinde dururken önüne yem koydum biraz yedi.

Az önce ishal ilacı aldım suyuna karıştırdım ama daha hiç su içtiğinide görmedim. Patates püresini deneyeceğim. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş