Karadeniz Pet

kuşum her şeyi yiyor.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23579
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23579

Guest
merhaba arkadaşlar benim kuş çok meraklı. kafes içinde duramıyor kafes dışında her yere uçuyor gittiği her yerde bir şeyler kemiriyor. 2 tane minik tablo var evde, 1 tanesinde minik ağaç üstünde minik meyve var onları yemeye çalışıyor. 2nci tabloda tahta parçalari var onları koparıyor atıyor 2 kere ayağıma tahta battı. saçımıza konuyor saçımı yemeye çalışıyor. gözlügümü ısırıyor sakallarımı çekiyor avizeleri yalıyor bilgisayarın tuşlarını sökmeye çalışıyor duvarı yemeye koltuk tüylerini koparmaya çalışıyor. kuşa bir şey olacak diye korkuyorum ne yapmam lazım ?

Çok yapacak birşey yok açıkçası. Hiperaktif bir karakteri var demekki. Ona bir eş almanız işe yarayabilir. Daha çok onla didişir. Ve diğer aktiviteleri azalmş olur.

merhaba arkadaşlar benim kuş çok meraklı. kafes içinde duramıyor kafes dışında her yere uçuyor gittiği her yerde bir şeyler kemiriyor. 2 tane minik tablo var evde, 1 tanesinde minik ağaç üstünde minik meyve var onları yemeye çalışıyor. 2nci tabloda tahta parçalari var onları koparıyor atıyor 2 kere ayağıma tahta battı. saçımıza konuyor saçımı yemeye çalışıyor. gözlügümü ısırıyor sakallarımı çekiyor avizeleri yalıyor bilgisayarın tuşlarını sökmeye çalışıyor duvarı yemeye koltuk tüylerini koparmaya çalışıyor. kuşa bir şey olacak diye korkuyorum ne yapmam lazım ?
Eğer kuşunuz ele alışkınsa bir şeyleri kemirmeye yemeye gider benim kuşumda aynı önce elime alıyorum sonra ona kızarak ordan uzak bir yere bırakıyorum gitmeye çalışsada 1 2 defa çalışıyo bazen gidiyo ama 2. defa ben kızdığımda oraya gitse bile yemiyo onu eğer kuş elinize alışıksa böyle yapabilirsiniz eş almak fazla bir şey etkiliyeceğini sanmıyorum benim kuşumunda eşi var ama yine benden gizlice kemiriyo dediğim gibi kuşunuz ele alışıksa böyle yapabilirsiniz bide kuşununuz kaç yaşında yaşta etkiliyebilir

Dogalarinda kemirmek var kemirecegi bi oyuncak edinin ona alışsın

Gaga taşı var mı. Yoksa gaga taşı olarak mineral block verin bence. Bide kalamar kemiği alın. Alıştı mı onları kemirir. Bide seveceği kemirince sorun olmiyacak bşr oyuncak alın.

Gaga taşı var mı. Yoksa gaga taşı olarak mineral block verin bence. Bide kalamar kemiği alın. Alıştı mı onları kemirir. Bide seveceği kemirince sorun olmiyacak bşr oyuncak alın.

mineral taşı var onu kemiriyor ama yetmiyor. ballı yem aldığımdan beri böyle coşuyor.

Geri