Karadeniz Pet

Kuşum kafesini dağıttı.Neden yapmış olabilir ? Herşeyi döktü.

FerhatQ

Yeni Üye
Herkese merhaba.Sabah okula gidip geldim bugün.Babam saat 11'e kadar evdeydi.Ve çoğunlukla kuşumun bulunduğu odada oturur.11 civarı evden çıkmış,bende saat 3 gibi geldim ve kafesin etrafına baktığımda etrafın tamamen yemlerle ve kuş kumuyla dağıtılmış olduğunu gördüm.Kafesin içine baktığımda tülün içi ve kafesin içininde tamamen kuş kumuyla ve birazda yem ile darma duman edildiğini gördüm.Elimi kafese attığımda benden var gücüyle kaçtı.Normalde aramız iyidir,henüz saldığımda yanıma gelmiyor ama elimi kafese attımmı kaçma gibi birşey hiç yok,hemen elime geliyor kafesteyken.Az önce denediğimde elimden kaçtı.Bana kızmış gibi bir hali vardı beni gördüğü gibi bana doğru uçtu sanki kafes olmasa beni dövecek gibiydi :D Neden böyle yapıyor ki anlamadım ? İki gündür elime bi geliyor bi gelmiyor ama ilk defa kafesi bu kadar dağıttığını gördüm.Koltuklara kadar heryeri batırmıştı.

birşeyden korkmuş olabılır mı ?

Kusumun iki adet tunegi var biri yukarida biri biraz daha alcakta surekli alcakta olanda takiliyor alcakta olani cikartiyorum ama yinede tunege cikmiyor tabanda duruyor yukseklikle alakali bisey olabilirmi acaba? Elimle alip yuksekteki tubege birakiyorum ama hemen kendisini asagi birakiyor

Kusumun iki adet tunegi var biri yukarida biri biraz daha alcakta surekli alcakta olanda takiliyor alcakta olani cikartiyorum ama yinede tunege cikmiyor tabanda duruyor yukseklikle alakali bisey olabilirmi acaba? Elimle alip yuksekteki tubege birakiyorum ama hemen kendisini asagi birakiyor
valla ılk defa duyuyorum :D yukseklık korkusu mu var acaba

Az once kusumu saldim.Kafesin icindeyken gayet elime geliyor ama disaridayken gelmiyor.Bi yere iniyor,indigi yerde pusup oturuyor.Elimi ayaginin dibine koyuyorum tepki yok.Masum masum etrafa bakiyor elime gelmiyor.Elime alip parmagimin ustunr koyuyorum geri iniyor.Neden acaba? Avucunun icine alinca yine ucup, kuytu bir kosede ayni seyi tekrarliyoruz.

Geri