Karadeniz Pet

Kuşum Irkı ve yaşı ne ?

Göz kenarlarında gri halkalar varsa 4 aylıktan büyüktür yani ergendir yoksa 4 aydan küçük yavrudur.

Göz kenarlarında gri halkalar varsa 4 aylıktan büyüktür yani ergendir yoksa 4 aydan küçük yavrudur.

Pakistan değil, onlar minik oluyor bu kuşun türü zaten söylenmiş, katılıyorum. Yaşı da gri halka varsa 5 6 aylık civarıdır. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirin, evdeki ilk günleri olduğu için dışkısı böyle olabilir diye diğer konunuza yazmıştım zaten, yinelemiş olayım.

Pakistan değil, onlar minik oluyor bu kuşun türü zaten söylenmiş, katılıyorum. Yaşı da gri halka varsa 5 6 aylık civarıdır. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirin, evdeki ilk günleri olduğu için dışkısı böyle olabilir diye diğer konunuza yazmıştım zaten, yinelemiş olayım.
göz kenarlarında gri halka var 6 aylık filan herhalde fakat uçamıyor uçmaya çalışıyor yere çakılıyor ne zaman tam uçar ve ne kadar büyür yani normal yerli bir muhabbet kuşu boyutunu alırmı ileride

Şu anda da boyutu küçük değil ki. Kuyruğu uzayacak. Yulaf yedirin, vitamin takviyesi yapın.

Uçamaması konusuna gelince dökülen tüy uçlarında kan var mı gözlemleyin.

peki ama su zaten tüneğin yanında yani rahatça içebileceği bir yerde aşağı inip yem yiyor ama yanındaki suyu içmiyor

Geri