Karadeniz Pet

kusum ishal ACIL

• Konbuyu başlatan ahmet arif
  • Başlangıç tarihi
A

ahmet arif

Guest
iyi gunler arkadaslar, kusum ishal ve cok halsiz gun boyu uyudu. ayrica bugun hic yem yemedi sayilir. suyuna vitamin koydum. patates haslayayim mi . birde diger yemi cikarim mi simdi patates haslarsam. bi yardim edebilirmisiniz

iyi gunler arkadaslar, kusum ishal ve cok halsiz gun boyu uyudu. ayrica bugun hic yem yemedi sayilir. suyuna vitamin koydum. patates haslayayim mi . birde diger yemi cikarim mi simdi patates haslarsam. bi yardim edebilirmisiniz

hasla ver ve pirinç suyuda iyi geliyor diorlar

ishal vakalarında yem veya su içmeyen kuşlar için elle besleme takviyesi yapılır özel maması şırınga veya özel elle besleme aparatı ile kursağına verilir mamaya probiyotik takviyesi yapılarak verilmesi daha sağlıklı olur.. suyuna gelince yine suyuna baycox karıştırılacak ağzına 3 4 damla su damlatılır.. mikrobik ishallerde genelde kuş iştahdan kesiilir gün geçtikçe halsizleşir.. kabarık durması ve yem yememesi normal ishal olmadıgını gösterir..

Merhaba benim muhabbet kuşumda bir zaman böyle olmuştu çok halsiz ve sürekli uyuyordu veterinere götürdüm benimkinde sindirim sorunu da vardı yediklerini direk öğütmeden çıkartıyordu.Veteriner bir ilaç verdi bir kaç gün kullandık ve kum taş birşey almıştık onu koyduk.Allah'a şükür şimdi iyi halde hiç yerinde durmuyor.Sende ne olur ne olmaz bir veterinere götür derim ben

Son düzenleme:

Kesin bir veterinere götür benim mubişimde öyle oldu baya ilerlemişti bizimkisi halen tedavi ediliyor ve 6 gündür göremiyorum dün sadece 10 dk uğradım çok îlerlemeden götür tedaviside uzun sürmez benimkisi bayağı ishaldi 1 hafta.. En kısa zamanda veterinere götürmeni tavsiye ederim..

Geri