Karadeniz Pet

Kuşum ishal oldu ve değişik hareketler başladı

johnsnow

Yeni Üye
Bu sabah kuşumla ilgilenmek için gittiğimde kuşumun sulu dışkı yaptığını farkettim hemen aspur satın aldım yem yerine aspur verdim birde ishal ilacı aldım suyuna karıştırdım halsizlikten hareket dahi etmeyen kuş akşam çıldırdı ötmeye başladı kafes tellerine tırmanıyor ve en kötüsü elimi kafese soktuğumda elime saldırıyor sorun ne olabilir ki acaba yem değişiminden dolayı mı elimi ısırıyor elimden genelde değişik yemler yemde ballı kraker daldarı gibi acil yardımınıza ihtiyacım var kuşumu kaybedebilirim :( kafasını kanatının arasına alıp uyuyor daldarı yiyor aşırı derecede

Son düzenleme:
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim yoksa kuşun durumu iyiye gitmiyor geç kalmayalım

Bir fotoğraf ekleyin isterseniz.

Bence kuşunun ishalden kurtulduğuna sevinebilirsin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMG_20161204_002402.jpg resim çektikten sonra altını temizledim virus tekrar etmesin diye devamlı ve ızgaranın altında ki yemlere gidiyor yemlige uğradığı yok

Kuşun ishali devam ediyor anladığım ve gördüğüm kadarıyla.

Kuşunuz yavru ve eğitmek için yavru tercihinde bulundunuz sanırım.

"Elimi ısırıyor "kısmı biraz geleceğe dair tereddütlerinizi ortaya koyuyor gibi.

İshal ha dedin mi geçmez.
İlacı bir kullanın bakalım ne gibi etkileri olacak.

Evet ishal devam ediyor ilacı sadece suyuna karıştırarak veriyorum Elimi ısırması sanki bişey anlatmak istiyomuş gibi geldi o yüzden tereddüt ettim. Elma sirkeli suyuda önerdiler yarın birazda onu denicem akşam misafir vardı neşesi tavandı öttü kafeste gezdi sıçradı ama daha sonra kafayı gömdü uyudu bir kaç güne ilaç tedavisi cevap verir inşallah

Geri