Karadeniz Pet

Kuşum ısırmaya başladı

johnsnow

Yeni Üye
Öncelikle herkese merhaba 4 gün önce bir muhabbet kuşu edindim vitaminleri vs. eksiksiz bir şekilde ne ihtiyacı varsa aldım günde 2-3 saat ilgi gösterdim düzenli olarak elime geliyor hafif ayaklarına dokunmam gerek yalnız dün 10 dakika saldım odada uçtu kendi isteğiyle kafesine geri koydum 4 günde mükemmel bi ilerleme sağladık ancak bugün sabah yanına geldiğimde beni bir kaç sefer ısırdı hiç böyle olmazdı daha sonra parmağıma çıkartıp acaba dışarı çıkartsam uçarsa biraz stres atar diye düşündüm uçmakta istemedi böyle geçiş süreleri yavru kuşlarda normalmidir yemesinde hiç bi problem yok daldarı ve ballı krakere bakmıyor bile sadece karışık yem yiyor kabında ki ve çok az su içiyor daha çok kısa bi süre oldu evet ama endişeleniyorum geri dönüşü olmayan bir hata yapmaktan

Her şey normal gidiyor hayırlı olsun kuşunuz güle güle besleyin inşaAllah. Ballı kraker kullanmayın kesinlikle kimyasal yapıştırıcı kullanıyorlar sağlık açısından iyi olmaz. Zamanla daha iyi olacaktır.

En iyisi siz bi fotosunu çekip atın bence belki bi sorunu olabilir.

IMG_20161128_204626.jpg

IMG_20161128_204638.jpg resimleri attım işinize yarar mı bilmiyorum oynadık yine gündüz iyiydi akşama doğru televizyon sesinden korkunç yine ısırdı

4 gün önce aldınız kuşu biraz zaman tanıyın önceki konu da da belirttim zaten daha çok erken

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuş daha çok küçük maşşallah.Büyük ihtimal karar veremiyordur tam olarak oynasammı yoksa hafiften artislik mi yapsam diye :) birde tv yanında çok ses çıkıyorsa ani sesler falan ürkütebilir

Evet maç izliyorduk beraber seyircilerin uğultuları korkuttu sanırım :) gorusleriniz ve yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum

Geri