Karadeniz Pet

Kuşum ısırmıyor hiçbir şekilde

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar sorunum komik gelebilir ama bu sorun başka sorunları da ortaya çıkarıyor. Mesela kuşum benden yem yemiyor elimden meyve yem yulaf vs hiçbir şey yemiyor kısacası ağzını açmıyor avuçlasam bile.

Kuş çok ürkek mi öyleyse normaldir. Ama daha önceden böyle değilse şimdi böyle olmuşsa bir problem olabilir. Bir de alışkın değilse elden bir şey yemeyebilir.

Kuş çok ürkek mi öyleyse normaldir. Ama daha önceden böyle değilse şimdi böyle olmuşsa bir problem olabilir. Bir de alışkın değilse elden bir şey yemeyebilir.
ürkek değil ve alalı 1 ay oldu koyuyorum omzuma normal kuş durur olduğu yerde vbenimki sıkılınca kendi köşesi olan helikopter kutusu ya da oyuncak evin üstüne gidiyor

Ve bu nasıl böle durdu

Ekli dosyalar

• 20180619_142010(1).jpg
    20180619_142010(1).jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 42
Maaşallah, nasıl da sakın karakterli. Hiç böyle bir kuşum olmadı :D

Teşekkürler. Tüyde. yeni bir foto atsam çıktı mı söyler misiniz

Sizin kuş avucladıktan sonra kaçıyor mu benimki avucuma aldıktan sonra gagasıyla kendini yukarı çekip elime geliyor

Ekli dosyalar

• 20180629_233211.jpg
    20180629_233211.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 28
Sanki daha tüy değişimi bitmemiş gibi. Fotoğraf çok net değil. Benim kuş bana çok alışkın, kesinlikle sizinki durmaz, avuçlayınca bas bas bağırır ama kendini kurtarırsa veya bırakırsam omzuma veya başıma gelir. Benimki epeyce hareketli ve heyecanlı bir kuş

Sanki daha tüy değişimi bitmemiş gibi. Fotoğraf çok net değil. Benim kuş bana çok alışkın, kesinlikle sizinki durmaz, avuçlayınca bas bas bağırır ama kendini kurtarırsa veya bırakırsam omzuma veya başıma gelir. Benimki epeyce hareketli ve heyecanlı bir kuş
bir de anlamadığım şekilde gece aldığımda yavru kuşlar olur ya hareket etmez bakar öyle

Normaldir. Zaten sakın karakterli bir kuş. Benimkinin dişisi normalde odaya girdiğimde kafeste kendini parçalar ama gece ışığı açıp burnunun dibine kadar girdiğimde bön bön bakar suratıma

Kilosu normal görünüyor. Bu amaçla hareket etmeyin. Iri kuş beslemek istiyorsanız show kuşlarını tercih etmelisiniz. Ancak bunu size geldikten sonra daha iyi beslendiğini düşünerek söylüyorsanız ne mutlu size.

Kilosu normal görünüyor. Bu amaçla hareket etmeyin. Iri kuş beslemek istiyorsanız show kuşlarını tercih etmelisiniz. Ancak bunu size geldikten sonra daha iyi beslendiğini düşünerek söylüyorsanız ne mutlu size.
aynen orda aldığım yerde çok zayıftı teşekkürler iyi akşamlar

Geri