Karadeniz Pet

Kuşum kaç aylık

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşumu dün aldım erkek ve yavru diye kuşum kaç aylık

Ekli dosyalar

• IMG_6693.JPG
    IMG_6693.JPG
    609.2 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6698.JPG
    IMG_6698.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 19
En fazla 2 aylık erkek yerli veya çekoslavak ırkı çok güzel bir kuş uzun ömürlü olur umarım.Onun dışında kafesi keşke yatay telli alsaydınız muhabbet kuşları kafes tellerine tırmanmayı tellerde oyun oynamayı severler günün büyük bir kısmını kafeste geçirecekse kafesi yatay telli bir kafes ile değiştirmenizi tavsiye ederim evde özgür olacaksa kafesle pek işi olmayacağı için değiştirmeye gerek yok.Bir de ek olarak kafeste göremedim mutlaka kuş kumu ve gaga taşı olsun kafeste bir tünekleri tahta tünekle değiştirirseniz iyi olur.

Cevabınız için teşekkür ederim. Kafes daha önceden vardı eğitmek için aldım o sebeple genelde ev içerisinde olucak yeni aldığım için bizlere alışması için şimdilik kafeste ama en kısa zamanda dışarı çıkıcak öneriniz için teşekkürler kum yok evet ama gaga taşı mevcut ve tünekleri değiştiricem çok sağolun. Kuşum çok iri ve uzun neredeyse 1 yaşındaki kuş boyutunda maşallah o yüzden yaşı konusunda şüpheye düşmüştüm içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Cevabınız için teşekkür ederim. Kafes daha önceden vardı eğitmek için aldım o sebeple genelde ev içerisinde olucak yeni aldığım için bizlere alışması için şimdilik kafeste ama en kısa zamanda dışarı çıkıcak öneriniz için teşekkürler kum yok evet ama gaga taşı mevcut ve tünekleri değiştiricem çok sağolun. Kuşum çok iri ve uzun neredeyse 1 yaşındaki kuş boyutunda maşallah o yüzden yaşı konusunda şüpheye düşmüştüm içimi rahatlattınız teşekkür ederim
Kum önemli en kısa zamanda temin edin kuşlar yediklerini o kum sayesinde sindirir kum olmadığı için kuşta sindirime bağlı problemlerin çıkması muhtemeldir.Irk konusunda çok iyi değilim fakat iri çekoslavak olabilir.

çekoslavak denildi bana pek ırk takıntılı biri değilim ama önerinizi dikkate alacağım teşekkürler

uzun ömürlü olsun inşallah. ırk yaş olaylarından pek anlamam ama bence tünekleri kafese paralel değilde dik yönde koysanız birini bir uca diğerini öbür uca alt üst olacak şekilde kuşunuz daha rahat edecektir.

Teşekkür ederim tavsiyenizi uygulayacağım

Geri