petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kaçtı acill yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar küçük kuzenim balkonun kapğısını açık unutup çıkmış evden gimli de yani kuşum kafesi açıkmış çıkmış gitmiş galiba, 3 saattir aramadıgım yer kalmadı çok insanlcıl kuştu koldan kola gezerdi birinin koluna konmuş olabilirmi ? arkadaşlar bir taktik bir bilgi verebilicek varmı perişan oldum valla ailemde çok üzüldü kuzenim saatlerdir ağlıyo zaten küçük kız bişey de demedim ama çok üzüldü oda şimdi karanlık çöktü ne yapmalıyım

2. Tunç ÇAĞATAY

Malesef sabaha kadar aç kalacagı için hayata veda edebilir dışarı soguk zaten ilk uçuşunda çatıya ordan belkide balkonlarda olan birinin koluna omzuna indi

3. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Tolga kardeşim ne oldu bilmiyorum ama umarım onu bu işlerden anlayan biri bulmuştur , ölmesini değil Allahın verdiği canı sonuna kadar yaşamasını isterim

4. isa ölmez

Etraftaki evlere sor kendi apartmanına özellikle

5. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    İsa bey apartman zaten aile apartmanı on larda çatıda falan heryerde aradık karşı komşulara haber saldık ama yk

6. Tunç ÇAĞATAY

Kardesim iyi tarafından düşün hasta olsaydı her gün yavaş yavaş ölse idi senin gözunun önünde bide belkide hayırlısı bu olacaktı

Bence hemen gidip kuş alma 1 2 ay biraz dur mesela ramazan bayramında kendine bi bayram hediyi olarak bir çift al onları besle

7. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Tolga hemen yarın gidip alıcam kardeşim babam çok alıştı annemde öyle apartmanın maskotu olmuştu emin ol babamı sende görsen sende git al derdin zaten kuş 4aydır bizdeydi ama acayip alıştık

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Al sana en iyi taktikler;
    Sitede falan oturuyorsan hemen git bütün dairelere kuşum kaçtı balkonunuza konabilir lütfen (elinde bir avuç yem olsun) bu yemi balkonunuza koyarmısınız belki döner diyeceksin.
    Kendi balkonuna bolca dök döner belki
    Etrafta park benzeri bir yer varsa evcil olduğunu söyledin git dışarda gez
    Benim babamda kaçırmıştı bir gün kendi gelip kondu omzuna :)
    1-2 gün boyunca sık sık dışarda ol sonra bulamazsan zaten ya biri yakalamış yada ölmüştür

9. Tunç ÇAĞATAY

Alışmanız ona zor olacaktır ama hevesli iseniz alın

10. Gökhan YILDIZ

geçmiş olsun o kuşu unut

11. isa ölmez

Valla bizim komşuların kaçmıştı üst balkona gitmişti . Kus kesinlikle uzağa gitmedi . Yan apartman karsi hepsine bak . Hatta kardesim varsa resmi çıktıdan al sokağa yapıştır bisey kaybetmezsin .

12. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Ali alp bey çok güzel taktikler verdiniz çok teşekkür ederim dediklerini hemen uygulayacagım...

13. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Gökhan bey içimi karartınız valla :/

isa bey arıyorum inş. bulucam

14. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle geçmiş olsun İnşallah bulursunuz telaş yapıp göz gezdirmeyin dikkatli bakıp arayın evınız yakınlarında park agaçlı alanlar varsa bakın belki bi agaç a tünemiş olabilir.Ve benim eski evimin orda bi gün kuş sesi duydum balkona cıkıp baktım ve 5 kattan pek net gözükmese de bi tane muhabbet kuşu agacın tepesin de neyse hava kararmak üzereydi aşağı indim yakalamak içın agaç yüksek dıye hava kararmak üzere oldugu için çkmadım sabah uyanınca kuş hala yerınde mi diye bakmak oldu ve baktım ki orda 1 2 saat uğraştım yakalamak icın ama ağaca fazla çıkamdıgım içın yakalayamadım.

15. Eren Temiz

Kafesini balkona koyun ama artık gece oldu, sabaha karşı kuş çıkar mı bilmem. Ama sanırım üşütüp ölmez hava o kadar soğuk değil. Kuş çevreden o kadar uzaklaşamaz yada birinin balkonuna tünemiştir biri tutmuştur.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kaçan muhabbet kuşu nasıl bulunur

,
  2. muhabbet kusum kactı sözleri