Karadeniz Pet

kuşum kaçtı sonra buldum yardım

• Konbuyu başlatan hasan
  • Başlangıç tarihi
H

hasan

Guest
arkadaşlar iyi günler aranıza yeni katıldım birkaç sorum olacaktı biraz uzun olacak ama anlatıyorum 2 hafta önce bir muhabbet kuşu aldım dün akşam üzeri kuşumu balkondan kaçırdım hemen arkasından uçtuğu yere doğru gidip aradım ama bulamadım dönüşte şans eseri mahallemizde bulunan kuşçu da gördüm yakalamış ve bir kafese koymuş sonra ondan aldım kuşu neyse sorum şu kuşum 1 saate yakın dışarıdaydı eve getirdiğimde çok durgundu görünürde bi hasar yok ama kuşum bir hasar görmüşmüdür suyuna vitamin felan koydum başka bir müdahalede bulunayım mı en kısa zamanda bir veterinere götürüm ama o zamana kadar bişeyler yapayım mı yardımcı olurmusunuz.
2.sorum da şu kuşum yemleri yerken çok döküyor ve yemliğin tüneğinden filan geçmeye çalışıyor bunlar normal mi ve son bir sorum daha olacak kuşu aldığım yer kuşun 3 aylık olduğunu söylemişti bugün yakalayan kuşçu 6 aylık olduğunu söyledi tam yaşını nasıl öğrenebilirim.
TEŞEKKÜRLER.

Önce geçmiş olsun sonra gözün aydın. Yaşadığı şoktan sonra durgun olması normal. Bie kaç gün durgun olur sonra düzelir diye düşünüyorum. Yaş konusunda görmeden yorum yapmak mümkün değil açıkçası..

kuş dışarda kaldıgı için korkmuşdur bişeyi oldugunu düşünümüyorum

Allah sevdiği kuluna eşeğini önce kaybettirir sonra buldururmuş.
Gözün aydın. Gözlerinin gözüktüğü fotoğraf yollarsan yaşına bakarız.
Kaçıp tekrar gelmesinden dolayı bir sıkıntı olmaz. Güle güle besle.
Kuşçu para aldı mı sana geri verirken?

öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. biraz olsun rahatladım . kuşumu bulduğumda yaşadığım rahatlığı anlatamam kuş bile beni gördüğünde sevincini belli etmişti
bu arada evet kuşumu yakalayan kuşçu 15 lira para aldı benden ama önemli değil benim ve evdekilerin yaşadığı sevincin yanında bir hiç
resimlerini atacağım birazdan belki yaşı ile ilgili bir tahminde bulunabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:47 -->-> Daha önceki mesaj 12:19 --

kuşlarımın resimleri bunlar yaşını tahmin edebilirmisiniz

gjVkLO.jpg

Pv65EO.jpg

72Xo8N.jpg

rY8gd3.jpg

LdgpoZ.jpg

Geri