Karadeniz Pet

Kuşum Kendini Sevdirmiyor

• Konbuyu başlatan Oğuz GÜRLEK
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuz GÜRLEK

Guest
Kuşum Elime Geliyor Hatta Şu Anda Dizimde Beraber Uyuyoruz Fakat Bir Türlü Kendini Sevdirmiyor.Sevincede Isırıyor. Ne Yapmam Lazım ?

Karakterine göre değişir kimi kuşlar sevilmekten hoşlanmaz. Karakteri böyleyse yapabileceğiniz bişey yok.

Kuşum Elime Geliyor Hatta Şu Anda Dizimde Beraber Uyuyoruz Fakat Bir Türlü Kendini Sevdirmiyor.Sevincede Isırıyor. Ne Yapmam Lazım ?

Sevdirmekten kastınız avuç içine alıp sevmek ise hiç bir kuş hoşlanmaz. Bence dizinize geliyorsa parmağınızla okşamaya çalışın.

Arkadaşında söylediği gibi, kimi kuşlar doğuştan ürkek ve hırçın oluyorlar. Benim kuşumda öyle. 4 ay oldu fakat hiçbir şekilde kendini sevdirmiyor.

Kardeş benimde öyle bi kuşum vardı. 2 ayağına Zincir Taktım Kanatlarınıda kestim uçamaz hale geldi . Boynunada küçük bi tasma taktım ve Ona İşkence Eder gibi Sürekli Sevdim. ÖYle Öyle alıştı. Dene derim.

Kanatlarını kesmek zincir takmak tasma takmak dua edin kuşunuz o kadar eziyetten sonra hayata veda etmemiş :) :) :)

Eneter sen nasıl bir insansın !!! sana aynı şeyi yapsalar parmaklarını kesseler zincir taksalar hoşuna gidermi sen biliyormusun o kuşun canı ne kadar yanmıştır ! sen kim oluyosunda küçük bi canlıya eziyet çektiriyosun onun canını sen mi verdin :( :mad::eek::confused:

Benim fıstık sadece kafes içinde sevdiriyor kendini eskiden daha ufakken neredeyse burnumun içine giriyordu öpüyordum hep ama şimdi ısırıyor

Zamanla ona da alışır kardeşim sen sakın ilgini kesme

Benim paşa kendini kafeste sevdiriyor.Dışardayken ara sıra.Elime alıp kafese koyacam diye yapıyor.Her kuşun kendine göre özellikleri var.Sakın ilginizi kesmeyin.

Geri