petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Kendini Sevdirmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz GÜRLEK tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuz GÜRLEK

Kuşum Elime Geliyor Hatta Şu Anda Dizimde Beraber Uyuyoruz Fakat Bir Türlü Kendini Sevdirmiyor.Sevincede Isırıyor. Ne Yapmam Lazım ?

2. Mehmet Alim CANDEMİR

Karakterine göre değişir kimi kuşlar sevilmekten hoşlanmaz. Karakteri böyleyse yapabileceğiniz bişey yok.

3. Eren Temiz

Sevdirmekten kastınız avuç içine alıp sevmek ise hiç bir kuş hoşlanmaz. Bence dizinize geliyorsa parmağınızla okşamaya çalışın.

4. Oğuz GÜRLEK

Kastım Parmağımla Okşamaya Çalışmak Fakat Isırıyor :(

5. Tolga SEZER

Arkadaşında söylediği gibi, kimi kuşlar doğuştan ürkek ve hırçın oluyorlar. Benim kuşumda öyle. 4 ay oldu fakat hiçbir şekilde kendini sevdirmiyor.

6. Tunç ÇAĞATAY

Kanatlarını kesmek zincir takmak tasma takmak dua edin kuşunuz o kadar eziyetten sonra hayata veda etmemiş :) :) :)

7. Mertcan

Mertcan Guest

Eneter sen nasıl bir insansın !!! sana aynı şeyi yapsalar parmaklarını kesseler zincir taksalar hoşuna gidermi sen biliyormusun o kuşun canı ne kadar yanmıştır ! sen kim oluyosunda küçük bi canlıya eziyet çektiriyosun onun canını sen mi verdin :( :mad::eek::confused:

8. Reis64

Reis64 Guest

9. Ahmet Yusuf TAŞ

10. Reis64

Reis64 Guest

11. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Benim kuşta da aynı sorun var

12. Duygu Nalbant

Benim fıstık sadece kafes içinde sevdiriyor kendini eskiden daha ufakken neredeyse burnumun içine giriyordu öpüyordum hep ama şimdi ısırıyor

13. İlker Arık

Zamanla ona da alışır kardeşim sen sakın ilgini kesme

14. aykut&paşa

aykut&paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Benim paşa kendini kafeste sevdiriyor.Dışardayken ara sıra.Elime alıp kafese koyacam diye yapıyor.Her kuşun kendine göre özellikleri var.Sakın ilginizi kesmeyin.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kendini sevdirmiyor

,
  2. muhabbet kuşum kendini sevdirmiyor

,
  3. muhabbet kusu kendinisevdirmiyor

,
  4. muhabbet kuşum elime geliyor ama sevdirmiyor,
  5. muhabbet kusum alistigi halde kendini sevdirmiyor