Karadeniz Pet

kuşum kusuyor

• Konbuyu başlatan Ferdi AKBULUT
  • Başlangıç tarihi
eğer ishal varsa mama verme yi şimdilik bırakmanı öneririm.ishal ilacı al.veya sitede tedavi yöntemlerindeki tavsiyeleri deneyebilirsin.

eğer ishal varsa mama verme yi şimdilik bırakmanı öneririm.ishal ilacı al.veya sitede tedavi yöntemlerindeki tavsiyeleri deneyebilirsin.

ishal cıvık dışkı demek değil mi kuşun dışkısı cıvık değil normal ama gene yapışmış zaten popo çevresi de kelleşti şimdilik temiz (satın aldığım yer kapalı cumartesi aldım ) açık bir kuşçuya götürdüm birşeyi yok yer değişikliği yolculuk sersemlemiş düzelir merak etme dedi içim biraz rahatladı
son 3 ay içersin de
1 ilk aldığım kuş yavru idi kolay alıştı bizimle yeyip bizimle beraberdi çok evcildi ağzımızdan dahi yerdi kusmaya başladı satan yer dişi kuş istiyor dedi 3-4 aylık kuş nasıl dişi ister ? sonrada kabardı üşüttük vs derken veterinere götürdük sar bir ilaç yaptı fayda etmedi ve öldü çoook üzüldük
2-kuş çk hareketli canlı kıpır kıpırdı ele avuca gelmedi konuşmadı alışmadı derken kuşçu getir elimde on numara kuş geldi konuşuyor dedi bunu verdi
buda şimdilik böyle bakalım hayırlısı bakalım
muhabbet kuş işini sanırım bırakacağım buda ölürse çocuklar üzülecek ama ne yapalım çok zarif hayvanlar karga beslesek vallahi daha iyi olur saygılar
yalan dünya dizisindeki bayan gibi ne çektim ben bu kuşlardan eski kuşum aklıma geldi hüzünlendim şimdi vallahi

kuşum bu gün çok daha güzel yeşillik, mama vb şeyleri yiyor be kabarığı gitti içim rahatladı demek ki yol yorgunuymuş kabız olmuş

hemen götür bir benimki de hep kusuyordu ve sonra öldü ölünce daha çok üzülüyorsun

[MENTION=10588]zuhal emer[/MENTION] hanfendi 2013 yılına ait konuya yorum yapmanızın amacı nedir? Gereksiz konular üste çıkıyor. İhtiyaç sahiplerinin konuları aşağıda kalıyor. Lütfen site kurallarına uyalım!

yeni üye oldum 25 mesaj göndermem gerekiyordu konu açabilmem için sadece bu konuyu buldum bilmiyordum böyle bir şeyolduğunu kusura bakmayın [MENTION=10439]KORDON[/MENTION]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri