petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum neden hep kafesin dibinde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

Yeni aldim 40gunluk kusum hep kafesin dibinde hasta falan degil arada tünege cikiyo ama hemn gene atliyo assaya acaba yavru diyemidir

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavru kuslarda ve hasta kuslarda oluyor. Srun yoktur.

3. musa351

musa351 Guest

Resmini atayim profilden bakin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Guuunnnccceeelll

4. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun 40 gündür sendemi yoksa bugün falan aldında 40 günlükmüymüş? 40 gündür sendeyse çıkması lazım diğer türlü yeni geldiği içindir yavru olmasının payı büyük tabi (:)

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Korktuğu için yavrular kafes tabanında bi köşeye sinerler.
    1 hafta 10 güne kadar düzelir.

6. musa351

musa351 Guest

Evet daha bu gun aldim kirk gunluk kusu secerken tunekdeydi zate . su an ise kafesin dibinde kafasini geriye cekmis uyuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Abi kafesindemirlerine zor tirmaniyo kanatlarini cırpıyo elimi uzatinca hemen bagariyo insallah bir sorun yoktur birazda ishal zate kanarya yemi yiyyo

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  8. musa351

musa351 Guest

Peki tesekkur ederim. Son sorum olarak kus ishal sanirim sari ve sulu diskisi var ama popisu temiz nasil iyilestiririm

9. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni geldikleri ortamda ishal sorunu yaşamaları normaldir, kanarya yemi ve pirinç lapası suyu verin. Ama takip edin, düzelmezse başka bir sıkıntı da söz konusu olabilir. Dilerim sağlıklı ve uzun ömürlü bir kuş olur.

10. musa351

musa351 Guest

korkmaya başlıyorummm

Dun yavru bir kus aldim 30 40 gunluk kusu secerken tunekteydi eve geldiginden beri kafesin dibinde duruyo. Yavru diye ordadir dediler ama sabah oldu hala yerde yem yemeyede calisiyo yerken gordum ama hic kabuk gormedim kafesin dibinde nedendir acaba ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:35 -->-> Daha önceki mesaj 07:33 --

Birazdda sarımsı dışkısı var. Profil resminden bakabilirsiniz

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları neden kafesin dibinde durur

,
  2. muhabbet kuşu neden kafesin altında duruyor