Karadeniz Pet

kuşum neden hep kafesin dibinde

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Yeni aldim 40gunluk kusum hep kafesin dibinde hasta falan degil arada tünege cikiyo ama hemn gene atliyo assaya acaba yavru diyemidir

Yavru kuslarda ve hasta kuslarda oluyor. Srun yoktur.

Resmini atayim profilden bakin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Guuunnnccceeelll

kuşun 40 gündür sendemi yoksa bugün falan aldında 40 günlükmüymüş? 40 gündür sendeyse çıkması lazım diğer türlü yeni geldiği içindir yavru olmasının payı büyük tabi (:)

Evet daha bu gun aldim kirk gunluk kusu secerken tunekdeydi zate . su an ise kafesin dibinde kafasini geriye cekmis uyuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Abi kafesindemirlerine zor tirmaniyo kanatlarini cırpıyo elimi uzatinca hemen bagariyo insallah bir sorun yoktur birazda ishal zate kanarya yemi yiyyo

Peki tesekkur ederim. Son sorum olarak kus ishal sanirim sari ve sulu diskisi var ama popisu temiz nasil iyilestiririm

Yeni geldikleri ortamda ishal sorunu yaşamaları normaldir, kanarya yemi ve pirinç lapası suyu verin. Ama takip edin, düzelmezse başka bir sıkıntı da söz konusu olabilir. Dilerim sağlıklı ve uzun ömürlü bir kuş olur.

korkmaya başlıyorummm

Dun yavru bir kus aldim 30 40 gunluk kusu secerken tunekteydi eve geldiginden beri kafesin dibinde duruyo. Yavru diye ordadir dediler ama sabah oldu hala yerde yem yemeyede calisiyo yerken gordum ama hic kabuk gormedim kafesin dibinde nedendir acaba ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:35 -->-> Daha önceki mesaj 07:33 --

Birazdda sarımsı dışkısı var. Profil resminden bakabilirsiniz

Geri