Karadeniz Pet

Kuşum öldü :(

Kuş birden bire neden sendeler arkadaşlar? Kafesin içinde dengesi bozuldu.Kafesten çıkardım elien aldım elimde can verdi :( kalp krizimidir sizce

Sağolun arkadaşlar.Nereye gömmeliyim kuşumu.bahçeye gömsem kediler var.saksıya gömüp evde kalsa olurmu

saksıya gömerseniz her saksıyı gördükce üzüleceksiniz . yerinizde olsam bahçeye de gömmem. çünkü gene aynı durumla karşılaşacaksınız .

7 yıl iyi bir süre .

arkadaşlar yavru al besle demiş . ancak gördüğüm kadarıyla senin dişi kuşun var , ve kafeste yuvalık var .

eğer onlar duruyor ise dişi kuşun üzülmeye başlamıştır. dikkatli olman lazım.

yok durmuyor ise. 20 günlük yem kırmayıbilen yavru al derim .

saksıya gömerseniz her saksıyı gördükce üzüleceksiniz . yerinizde olsam bahçeye de gömmem. çünkü gene aynı durumla karşılaşacaksınız .

7 yıl iyi bir süre .

arkadaşlar yavru al besle demiş . ancak gördüğüm kadarıyla senin dişi kuşun var , ve kafeste yuvalık var .

eğer onlar duruyor ise dişi kuşun üzülmeye başlamıştır. dikkatli olman lazım.

yok durmuyor ise. 20 günlük yem kırmayıbilen yavru al derim .

7 yıl bizde geçirdiği süre.bende alırken 6 aylık filan demişti kuşu satan adam.Nerden bulurum böyle akıllı kuşu.Beni her gördüğünde şiştt diye bağırıyodu.Konuşuyodu.

7 yıl bizde geçirdiği süre.bende alırken 6 aylık filan demişti kuşu satan adam.Nerden bulurum böyle akıllı kuşu.Beni her gördüğünde şiştt diye bağırıyodu.Konuşuyodu.

Kardeşim anlıyorum seni :)

20-30 günlük yavru alırsan iyi bir eğitim ile diğerini pek aratmaz :)

gercekten kotü bir durum kendinizi üzmeyin başınız sağolsun

Bence saksınız varsa oraya gömün
En azından evinizde kalır
Ben Evimin bahçesine gördüm keşke saksının dibine gömseydim diyorum
Aklıma gelmedi...

Son düzenleme:
Bence saksınız varsa oraya gömün
En azından evinizde kalır
Ben Evimin bahçesine gördüm keşke saksının dibine gömseydim diyorum
Aklıma gelmedi...

Öyle yaptım semiha hanım.Balkonda şuan.Üşür diye balkonun camını bile açtırmıyorum.Psikolojim bozuldu.Çok iyi bakmıştık.Aileden biri gibi olmuştu.Nasıl alışcak bilmiyorum

basınız sagolsun dıger arkadasların dedıgı gıbı bı tane yavru alın ısterswenız ona benzer alın en azından acınız hafıfler

Ölüm nedeni sizce nedir acaba ? Öldüğü güb bile hastalık berlitisi yoktu.Çok hareketliydi.Birden dengesini kaybetti kafasını tutamaz oldu.1 DK içinde elimde can verdi.7 küsür yaşındaydı.Yaşlılıktan mı yoksa başka neden varmıdır

ölenle ölünmüyor başınız sağolsun ömürleri o kadar

Öyle yaptım semiha hanım.Balkonda şuan.Üşür diye balkonun camını bile açtırmıyorum.Psikolojim bozuldu.Çok iyi bakmıştık.Aileden biri gibi olmuştu.Nasıl alışcak bilmiyorum

Zamanla alişmak zorunda kaliniyor içi yaniyor insanin ama çaresiziz hayatta bazi durumlarda

Allah sabir versin:(

Ölüm nedeni sizce nedir acaba ? Öldüğü güb bile hastalık berlitisi yoktu.Çok hareketliydi.Birden dengesini kaybetti kafasını tutamaz oldu.1 DK içinde elimde can verdi.7 küsür yaşındaydı.Yaşlılıktan mı yoksa başka neden varmıdır

Kalp krizi olabilir mi abi ?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benım basımada geldı bu olay cok kotu bısey ya basınız sagolsun :(

Kalp krizi olabilir mi abi ?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sağolun arkadaşlar.Bedirhan kardeşim büyük ihtimalle organları iflas noktasına geldiyse kalp yetmezliği olabilir.Baya yaşlıydı.Probiyotik ve vitaminlerini hiç eksit etmedim ama ancak bu kadar dayanabildi

hocam merhaba galıba ufaklıgı saksıya gomdunuz bence saksıdan alıpta bı mezara falan yada bahceye gomsenız o saksıda yeterlı curumeyı yapamaz ve bence buyuk sıkıntıya yol acar tabı bu sadece bır fıkır gorusmek uzere

Bencede bahçeye fln gömün . Saksiyi desistirirseniz ilerde daha çok etkilenirsiniz. Başkasına gömdürün bence. İyice moraliniz bozulmasın.

GT-S7560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri