petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Öldü :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Esxi tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Esxi

Esxi Guest

Selam Arkadaşlar, 2 gün önce resimdeki halde olup sağlıklı bir şekilde elimden yemyiyen kuşum, sabah okual gitmeden önce bakdığımda çokhareketli ve ilk defa kafesinden çıkmak için teller arasından geçmek istiyordu. Ben okula gidicem diğe salmak istemedim.

Şimdi geldim ve alt ısgaranın arasına girip ölmüş, ızgaranın arasına girip ölme imkanı yok, çok hafif ızgara, 5 gündür ishaldi be dün ishal ilacı karıştırdım suyuna.

Acaba neden öldü kuşum ? :(

2. Yusuf Akyüz

Üzüldüm. Muhtemelen ishaldendir.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    çok üzüldüm başınız sağolsun..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

zehirli ishale falanmı yakalandı acaba :(

4. Deren Görkem YETİKER

5 gündür ishalse ishalden ölmüştür.. ilacı vermekte geç kalmışsınız.. ishal olduğu ilk gün verseydiniz belki toparlardı.. :(

5. canımkuslarım

ishali geçermi kendiliğindem bir kuşun yoksa ilaç takviyesimi lazım

Sayfayı Paylaş