Karadeniz Pet

kuşum ölmek üzere :(

• Konbuyu başlatan cicikuş
  • Başlangıç tarihi
C

cicikuş

Guest
arkadaşlar kuşumda ishal ve dış parazit sorunu vardı tanıdık veterinere götürdüm. ishal için suyuna genta ampulden 5 damla damlatmamı söyledi ve haşlanmış patates vermemi söyledi. parazitler içinde bit spreyini haftada 3 defa kullanmamı söyledi. bir haftadır bunları uyguladım. kuşum daha kötü oldu sürekli uyuyor ve dışkısı eskisinden daha cıvık. yem yemiyor sadece döküyor yerlere. ne yapmalıyım öldü ölecek diye gece başında bekledim yardım edin. aldığım yere geri vermeyi düşünüyorum ama ben ona çok alışmıştım :'( işte kuşumun ve kafesinin hali...

yemiyor. sadece ağzına alıp geri atıyor. çok halsiz. :(

hacam biyoteknik, sera gibi markaların kuşlar için ishal ilacı var, zaman kaybetmeden alıp ağzına 15 dk arayla bir damla damlat, yem yemiyorsa biraz yemin kabuğunu elinle soy, yemi teker teker alıp kuşun ağzını açıp gagasına bırak, dikkat et genzine falan kaçmasın, birazcık yedir...

bu ilacı nerden bulabilirim peki eğer internetten diyeceksen olmaz bu kuşun sabaha çıkacağı belli değil çünkü :( bana acil lazım

Iskenderunda olduğunu söylemiştin özsoy petshop ta her türlü ilaç var bence oraya bir bak

Bide namık kemal okulunun arka sokağında bir veteriner var orayada bak inşallah düzelir

geçmiş olsun kuşunuz ne durumda sıcak yerde tutun cereyanda kalmasın patates haşlaması yedirdiniz mi

çok kötüü görünüyor benim kuşumda böyleydi gece ama sonra öldü. 1-2 sene kuş almadım kendime çok üzülmüştüm ama şimdi fıstık var =d

Geri