Karadeniz Pet

kusum suya dustu napcam

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
Hee ucuyo falan iyi yani sadece geldiğinden beri ne yem yedi ne su icti ama iyi yani

saç kurutma makinasini kullan bidaha olursa .) ilk gun genelde hiç bir kuş yem yemez kafesten çıkarma 2 gun falan alışsın ortama sana

Son düzenleme:
konunun tamamını okumadım ama kaplumbağaların suyu dışkılarını içine yaptıklarından steril değildir,bence kuşuna banyoluk tak veya sıcak bir havada,ılık su gelen bir muslukta kendin banyo yaptır derim

Kuşun guzel hemde yavru daha egitirsin bunu ama üstüne ilk günden fazla gitme biraz sabret güvenini kazan önce ondan sonra hiç bisey yapmasanda omzunada konar kafanada elinede gelir en önemli şey güvenini kazanman gerisi hikaye..

banyo yapmiş sorun yok dostum. kuşun kafesine banyoluk veya 3 gunde bir ılık su ile banyo yaptır...

banyo yapmiş sorun yok dostum. kuşun kafesine banyoluk veya 3 gunde bir ılık su ile banyo yaptır...

Daha yeni aldim bugun biraz zaman gecsin oyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:38 -->-> Daha önceki mesaj 01:37 --

konunun tamamını okumadım ama kaplumbağaların suyu dışkılarını içine yaptıklarından steril değildir,bence kuşuna banyoluk tak veya sıcak bir havada,ılık su gelen bir muslukta kendin banyo yaptır derim

Daha bugun aldim ama daha küçük banyoluk icin erken sanırım.

Nerden aldin petshoptanmi ırkı ne dediler ?

yerli gibi durmuyoda gerci resimden pek anlasilmiyo ama kafasi iri boyu uzun gibi

djB9rn.jpg

Bana yerli gibi gelmedi ama resimler yaniltici oluyo genelde

kafesten çıkarma kendi istesin çıkmayı o zaman degeri olur senide sevmeye başlar

Geri