Karadeniz Pet

kuşum tek ayağının üstüne basamıyor

Özer

Yeni Üye
Dün saatin kenarına sıkıştı biraz tüyü yolundu ve dünden beri sol ayağına basmıyor. Ne yapmam gerekiyor

Ekli dosyalar

• 15079918590811712341940.jpg
    15079918590811712341940.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 252
Kıyamam ya benim kuşumda sol ayağına basamıyor sen yine sıkıştığı yeri ve şiddetini görmüşsün ben hiç göremedim şuanda ayağına basabiliyor güç uygulayabiliyor fazla sorun yok gibi görünüyor benimkisi.
Senin yapman gereken şey ayağını kontrol et biyerinde kızarıklık morluk şişlik var mı birde dokununca çok ciyaklıyo mu acıdığını belli ediyor mu onları öğren bi

Parmağınıza çıktığında bir miktar da olsa tutunabiliyor, güç uygulayabiliyorsa önemli bir sorun yoktur

Muhtemelen incinmiştir, önemli bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bariz bir renk veya şekil değişimi yoksa, kısa sürede sağlığına kavuşur

Hocam ayağını takip edin şişlik veya bir başka durum olursa o zaman farklı uygulamalar gerektirebilir . Ama eğer evinizde zeytinyağlı krem ya da yumuşatmak için ayağına biraz sürerseniz daha iyi olacaktır .

Benim kuşum genelde tek ayağı havada durmaya çalışıyor ve sürekli o ayağıyla oynuyor ben ayağına dokununca yada masaj yapınca felan fazla tepki vermiyor ama 3 gün oldu ben 1 gün sonra geçer diye düşünmüştüm ayağına dokununca ciyaklamaması iyi birşey mi ?

yani hareket ettirebiliyorsa can varsa ayağında dokunduğunda ciyaklamaması acımıyor fazla demektir iyi bişey diye düşünüyorum

Can yok olabilir mi çünkü ayağıyla oynayınca felan geri çekmiyor yada çekemiyor

Parmaklarından birini sıkın biraz tepki verecek mi bakalım. Tepki yoksa felç ihtimali var.

Arkadaşlar vetirinere götürdüm 3 4 gün önce ayağında 2 tane kırık çıktı kırık olsa duramaz felan dedikleri doğru değil yani ayağını sabitlemeye çalıştık 10 gün sonra tekrar bakacağız sunucu yine buraya yazarım. Çünkü ben internetten net bir cevap bulamadım. Başka birinin başına gelirse yardımcı olabilir.

Aynı durum maalesef benim kuşumun başına da geldi ne yapmalıyım ?
Arkadaşlar vetirinere götürdüm 3 4 gün önce ayağında 2 tane kırık çıktı kırık olsa duramaz felan dedikleri doğru değil yani ayağını sabitlemeye çalıştık 10 gün sonra tekrar bakacağız sunucu yine buraya yazarım. Çünkü ben internetten net bir cevap bulamadım. Başka birinin başına gelirse yardımcı olabilir.

Geri