Karadeniz Pet

Kuşum Uçamiyor Yardım(çokacil)

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar kuşumun bir kanadı diğer kanadında n yyüksek hiç Uçamiyor yardım edin lutfen

Kanatlarının resmini atabilir misiniz

Bu resimden pek fazla bir şey anlaşılmaz kanatlarınınkinide atabilir misin

Hayır ben biri yukarda diğeri asagida diye attım resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Bunun tuylerini bir ilgisi olabilir mi tüyü kopmadi ki hem tuy kopunca bir kanat asada diğeri yukarda mi olur

Hayır ben biri yukarda diğeri asagida diye attım resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Bunun tuylerini bir ilgisi olabilir mi tüyü kopmadi ki hem tuy kopunca bir kanat asada diğeri yukarda mi olur
Sen bize yukarı aşağı değil de kanatları gösteren resim atabilir misin?

Evet bu iyi olur, en azından belki sorunu anlayabiliriz

Son düzenleme:
Abi ben birşey göremedim sen gördün mü

Son düzenleme:
Banada öyle geldi ama etkileyecek kadar çok degil gibi abi kanatların seviyesi aynı mı peki kardeşim?
Normalde eşit mi dikkatli bak bakalım

Son düzenleme:
...Ya napcm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Değil eşit onu anlatıom biri assagida
Merak etme eğer kanat tüyüyse büyük ihtimalle yeniden çıkar. Ama başka bir şeyi varsa bilmiyorum. Ben resimlerden başka bir şeyi olduğunu göremedim.

Belki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir, kuşunuzu elinize karanlıkta alın, ışığı açıp uçmasını sağlayn dikkatli bakın sağa sola çekiyor mu kendini?

kuşunuz yıpranmış meyve ve vitamin takviyesi yapın ucurmayında

Sola cekiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

Belki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir, kuşunuzu elinize karanlıkta alın, ışığı açıp uçmasını sağlayn dikkatli bakın sağa sola çekiyor mu kendini?

E napcm tüyün un koptugunu nasıl anlicm

Geri