petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yumurtalarına yatmıyo yuvaya girmiyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mubarekk tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mubarekk

mubarekk Guest

Arkadaşlar bu gün yumurtada kuş aldım iki tane yumurtası vardı ewe getirdim ama yuvaya girmedi şimdi iki gün sonra tekrar yumurtlamadı gerekiyo ne yapacak veya şuan kanatları salık kuyruğu düşük halde yani belirtiler yumurtaya işaret ne yapmalıyım sizce ne olur yardım edin

2. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş büyük ihtimal yumurtalara yatmıcak çünkü yerini degiştirdin ortama alışmamış üstünü ört kuşların karışma belki bi ihtimal gider yatar ama eski kafesinde degilse zanetmem yine yatmaya bilir

3. mubarekk

mubarekk Guest

Yardım eden yok mu :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Ama yumurtlama süresi gelecek o zaman ne yapacak :(

4. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    kuşu eski kafesiylemi getirdin eve sen ?

5. mubarekk

mubarekk Guest

Yok yeni kafesine koyarak getirdim

6. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş kuş yatmaz boşuna bekleme bence yeni kafese alışacak daha eve alışacak bir sürü şey keşke öyle getirmeseydin

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    O yatmadığı yumurtaları alın ve yumurtlayana kadar yuvaya alışsın diye dua edin.
    İnşallah yuvaya yumurtlar. Yeni yumurtayı yaptığı gibi yatması gerekmiyor, unutma.
    Yuvalık içine çok az talaş koyun 1 çimdik yeter..

8. mubarekk

mubarekk Guest

Bu gün yarın yumurtluyacak ama alıştı kafese sadece yuvaya girmiyor

9. ömer duran yagar

hocam ılk once kusların hayırlı olsun zaten cevaplar verılmıs keske bıraz arastırsaydın altında yumurta olan kusla ılgılı ama ınsallah cabucak alısır

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    levent üstadın dedigi gibi yapın.. diger yumurtaları alın.. yuvalıgına girip yumurtlarsa sıkıntı olmaz.. ilk 2 yumurtaya daha önce yatıp ısıtmadıysa bir sonraki yumurtadan sonra koyup bir denersin şansını..

Sayfayı Paylaş