petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yumurtaya yatmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Kuşum 7 tane yumurta yapmıstı ve 3.den ıtıbaren hep yatıyordu ne olduysa dun oldu yuvalıgı acıp baktım 6 tane yumurta var acaba yedı mı dedım bı baktım kafesın tabanında bende hıc ellemedım yumurtaya dıgerlerıne yatmaz dıye oldugu gıbı bıraktım ve dunden berı hıc yuvalıkta gormedım hep dısarıda sızce artık napmalıyım yumurtaların ısı bıtmıstır ama alsam mı ve daha ilk kuluckası ne onerırsınız ?

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    öncelikle geçmiş olsun diyeyim yumurtalar ölmüştür..ilk kuluçkalarda genellikle bu tarz sonuçlar oluyor..inşallah bi dahaki kuluçkalarda yavrular çıkar :)

3. Salih ÇİÇEK

Teşekkür ederim selen abla

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    rica ederim salih :)

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvalıkla cok fazla oynadıysan o yuzden yatmıyor olabılır erkek de dışardamı ?belkı o yatıyordur

6. Salih ÇİÇEK

Yok ya yuvalıkla hıc oynamıyordum en fazla gunde 2 kere bakıyordum bazı gunler bakmıyordum bile erkek te dısarıda

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    erkek cok kızgın ise dışıyı yatırmıyor olabılır? yok ada degılse ılk kulucka tecrubesızlıgı olabılır

8. Salih ÇİÇEK

Evet erkek hıc durmuyordu ama dişiyi yatırıyodu benım tahmınım tecrubesızlık artık hayırlısı beklıcez ne zman cıftlescekler diye :D

Sayfayı Paylaş